پایگاه خبری خانه فوتبال:

بروزرسانی و افزایش مبلغ قرارداد؛ وعده پوشالی مدیران استقلال به قایدی 
تهران- ایرنا- «مهدی قایدی» مهاجم جوان استقلال از مدیران استقلال درخواست کرده قراردادی جدید برای وی تنظیم شود، او بر این باور است قراردادش نسبت به سایر بازیکنان کم بوده و انتظار دارد قرارداد وی با بازیکنان جدید و حتی قدیمی هم‌تراز شود.
به گزارش ایرنا، این روزها بزرگ‌ترین غایب تمرینات استقلال «مهدی قایدی» نام دارد.
بازیکنی که پس از بازی‌ با سپاهان در تمرینات استقلال شرکت نکرده‌ و گفته می‌شود این عدم حضور در محل تمرین آبی‌پوشان به واسطه ناراحتی او از شرایطش است.
البته ناراحتی مهاجم جوان استقلال مربوط به روزهای اخیر نیست و به چند ماه پیش بر می‌گردد، به روزهایی که قرار بود استقلال در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.
مهدی قایدی پیش از اینکه استقلال برای شرکت در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به کشور قطر برود شبانه به هتلی که «احمد سعادتمند» مدیرعامل وقت استقلال با بازیکنان قرارداد می‌بست رفت و درباره تنظیم قرارداد جدید با او صحبت کرد.
قایدی به سعادتمند اعلام کرد قراردادی وی در فصل جدید مربوط به چند سال پیش است و با توجه به اینکه او در فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی با پیراهن استقلال در مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا داشته، انتظار دارد مبلغ قراردادش افزایش پیدا کند.
در این نشست مهدی قایدی به مدیرعامل وقت استقلال یادآور شد با توجه به اینکه او چندین پیشنهاد خوب از تیم‌های خارجی دارد و قرارداد وی نسبت به سایر بازیکنان کمتر است انتظار دارد قرارداد وی با بازیکنان جدید و حتی قدیمی هم‌تراز شود.
در نشست مذکور احمد سعادتمند به مهدی قایدی قول داد پس از بازگشت استقلال از لیگ قهرمانان آسیا مبلغ قرارداد وی افزایش پیدا کند.
بازگشت آبی‌پوشان از کشور قطر با برکناری احمد سعادتمند همراه شد و زمام امور مدیریت این تیم به احمد مددی سپرده شد، قایدی چندین بار مدیربرنامه‌هایش را به دفتر باشگاه استقلال فرستاد و از آنها خواست قرارداد جدیدی برای وی تنظیم شود که هر بار این اتفاق به آینده موکول شد.
مهدی قایدی که از عدم تنظیم قرارداد جدید ناراحت به نظر می‌رسد بارها به مدیران استقلال پیغام داده است تا نسبت به قولی که به او داده شده اقدام شود.
استقلال چند روز دیگر باید به مصاف مس رفسنجان برود و معلوم نیست سرنوشت قایدی چه خواهد شد و آیا این بازیکن آبی‌پوشان را در این مسابقه همراهی خواهد کرد یا نه؟

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: