پایگاه خبری خانه فوتبال:

شب گذشته پاری سن ژرمن، قهرمان فصل قبل لیگ فرانسه «لوشامپیونه» در هفته بیست و نهم این لیگ میزبان نانت بود.

جدالی که با باخت خانگی 2 بر یک پاریسی ها همراه و کام ستاره های این تیم پولدار تلخ شد اما در همین حال، تلخی بیشتری آنخل دی ماریا و مارکینیوش وجود داشت زیرا این دو عضو موثر تیم فرانسوی بعد از بازی متوجه شدند مورد سرقت واقع شده اند.

سرقت و گروگان‌گیری عجیب در خانه دی‌ماریا

RMC ماجرای این اتفاق ناگوار را امروز گزارش کرد.این منبع عنوان کرد در زمانی که بازی شب گذشته انجام می شد، دزدان به خانه آنخل دی ماریا وارد شده و دست به سرقت زدند.

این اتفاق در حالی رخ داد که اعضای خانواده‌اش در محل حضور داشتند.

در پی وقوع این اتفاق، دی ماریا باهماهنگی پوچتینو، سرمربی تیم به خانه بازگشت تا جویای حال پدر و مادر و دیگر اعضای خانواده اش باشد.

روزنامه لوپاریزین نیز گزارش داد که گروه سارقین بدون سرو صدا وارد خانه شده و یکسری از وسائل را بدون آنکه اعضای خانواده متوجه شوند، سرقت کردند.

پس از  وقوع این حادثه، پلیس پاریس وارد ماجرا شد تا پرونده ای برای دستگیری دزدان تشکیل شود.

البته این تنها اتفاق دستبرد به خانه یک عضو باشگاه پاریسی در شب گذشته نبود. چرا که منابع خبری گزارش کردند دزدان به خانه مارکینیوش نیز رفته و حتی باعث اذیت و ناراحتی والدین او که در منزل بودند، شدند.

آنها در خانه را شکسته و به زور وارد شدند.پلیس در این ارتباط نیز پرونده دیگری تشکیل داد و گزارش کرد والدین این بازیکن اکنون در سلامت هستند.

این دو اتفاق در حالی رخ داد که در گذشته های نه چندان دور به خانه اغلب بازیکنان پاری سن ژرمن دستبرد زده شد. از جمله نفراتی که با این اتفاق ناگوار مواجه شدند، سرخیو ریکو، تیاگو سیلوا و اریک ماکسیم چوپو موتینگ بودند.

منبع: فارس

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: