پایگاه خبری خانه فوتبال:

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با گرفتن میزبانی از تیم‌های ایران AFC تیر آخر را زد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سید جلال حسینی پس از پیروزی 2 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: از قبل گفته بودم بازی سختی خواهد بود، اما خدا را شکر این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و می‌توانستیم از فرصت‌هایمان بهتر استفاده کنیم، اما تیم جوان و جنگنده نفت کار را برای ما سخت کرد. خدا را شکر که توانستیم 3 امتیاز را کسب کنیم.

وی درخصوص پرداخت 5درصد از مطالبات بازیکنان پیش از شروع سال جدید، گفت: مدیران باشگاه تلاش خود را می‌کنند. مشکلات زیادی وجود دارد که همه در تلاش هستند رفع شود. امیدوارم زودتر مشکلات حل شود.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص برگزاری بازی های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی هند، تصریح کرد: جای تعجب دارد. دو بار به فینال آسیا رفتیم و حالا باید به جایی برویم که بازی کردن برای ‌مان سخت است. همه تیم‌های ایرانی مشکلات زیادی داریم و حالا هم AFC تیر آخر را زد.

حسینی درمورد اخراج سیامک نعمتی و حواشی بعد از آن گفت: هر دو تیم نسبت به تصمیمات داوری اعتراض‌هایی داشتند. بازی پرفشاری بود. ما می‌توانستیم از فرصت‌های خود بهتر استفاده کنیم که نکردیم و بازی برای‌مان سخت شد. خدا را شکر توانستیم برنده باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: