پایگاه خبری خانه فوتبال:

سعید آقایی مدافع چپ پرسپولیس که از زمان حضور در جمع شاگردان یحیی گل محمدی عملکرد موفقی را از خود به جا گذاشته است، مدعی شد سرخ‌ها در سال ۱۴۰۰ نیز موفقیت‌های گذشته را تکرار خواهند کرد.

مدافع چپ پرسپولیس مدعی است که در سال جدید هم دنیا به کام تیمش و هواداران آن خواهد بود.

سعید آقایی طی دو بازی اخیر پرسپولیس برابر مس نوین و نفت مسجدسلیمان موفق شد در نقش پاسور گل ظاهر شود. او مدعی است در سال ۱۴۰۰ هم تلاش خواهند کرد به بهترین عناوین داخلی و بین‌المللی پیش رو دست یابند.

آقایی درباره بازی با نفت مسجدسلیمان و پیروزی سخت مقابل این حریف می‌گوید:

بازی سختی بود. حریف با سود بردن از قدرت دوندگی و جوانی‌اش به دنبال نتیجه در این بازی بود اما ما هم تیمی نیستیم که به کسی باج بدهیم و فرصت‌های زیادی داشتیم که در نهایت به سه امتیاز رسیدیم. نقطه اوج ما در این بازی حفظ نتیجه در شرایطی که ۱۰ نفره شدیم بود. بازی سختی بود و سه امتیاز آن برای ما از بالاترین اهمیت برخوردار بود و خوشحالیم که بازی آخر سال را با برد پایان دادیم.

وی درباره موفقیتش طی دیدارهای اخیر برای ارسال پاس گل گفت: خب این برای من خوشحال‌کننده خواهد بود که سهمی در برد تیم داشته باشم و واقعا از این اتفاق خوشحال هستم. باید روند موفقیت‌مان را در ادامه هم دنبال کنیم و به چیزی که هواداران انتظار دارند برسیم. خیلی کار سختی پیش رو داریم و حریفان زیادی مدعی هستند و رقابتی جذاب را به دنبال خواهیم داشت ولی ما مسلما مدعی اصلی خواهیم بود و از هدفی که داریم کوتاه نخواهیم آمد.

آقایی درباره اینکه آیا تیمش قادر خواهد بود به پنجمین قهرمانی پیاپی دست یابد گفت: برای من که نخستین قهرمانی است و از انگیزه زیادی برای آن برخوردار هستم. اما جالب اینجاست که کسانی که چهار قهرمانی قبلی را هم کسب کردند هیچ کم از ما انگیزه ندارند و همین باعث شده تا در نیم فصل اول هم علیرغم مشکلاتی که داشتیم مدعی اصلی باشیم. برای این موضوع خواهیم جنگید و شک نداریم که سال ۱۴۰۰ هم به کام ما خواهد بود.

مدافع چپ سرخ‌ها درباره اضافه شدن ترابی و مغانلو به تیم گفت:

تیم بزرگ پرسپولیس با هوادارانش به افتخارات بزرگ و پیاپی فکر می‌کند و طبیعی است که همیشه به دنبال بهترین‌ها باشد. واقعا در سال گذشته حسرت فینال آسیا را می‌خورم. امیدوارم در فصل آینده بتوانیم بار دیگر شرایط حضور در فینال را به‌دست بیاوریم و اینبار موفق شویم عنوان قهرمانی را به کسب کنیم. در سال ۱۴۰۰ سوپرجام، لیگ برتر، جام حذفی و آسیا را در پیش داریم و این اتفاق خوبی است که به دنبال جام‌های بیشتر باشیم و امیدوارم در کنار حمایت مدیریت و هواداران به این مهم دست پیدا کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: