پایگاه خبری خانه فوتبال:

مهدی تیکدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص دعوت شدن به تیم ملی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که سال جدید با یک خبر خوب برای من شروع شد و دعوت به تیم ملی اتفاقی است که خیلی‌ها آرزویش را دارند. خوشبختانه من دعوت شدم ولی این کافی نیست و مهم این است که در تیم ملی ماندگار شوم. تلاشم را می‌کنم تا در تیم ملی بمانم و یک بازیکن تاثیرگذار باشم. رسیدن به تیم ملی کار آسانی نیست و حالا باید آنقدر خوب کار و تمریناتم را 10 برابر کنم تا به اهدافم برسم. امیدوارم برای باشگاه تراکتور هم نماینده شایسته‌ای باشم.

وی در خصوص شانس تیم ملی برای صعود به جام جهانی 2022 قطر، تاکید کرد: ایران همیشه در آسیا شانس اول صعود به جام جهانی است و امیدوارم تیم ملی در بازی‌های باقی‌ مانده بهترین عملکرد را داشته باشد به به جام جهانی صعود کند.

تیکدری در مورد شرایط فعلی تراکتور و اینکه خیلی‌ها معتقدند شاگردان رسول خطیبی شانس زیادی برای قهرمانی یا کسب سهمیه آسیا ندارند، گفت: پرسپولیس امسال با کسب پنج، شش برد پیاپی به بالای جدول رسید و ما هم می‌توانیم با کسب چند برد خودمان را به بالای جدول برسانیم. امیدوارم امتیازهای از دست داده را خیلی زود جبران کرده و خودمان را به بالای جدول برسانیم. با حضور در آسیا بازی‌ها ما فشرده می‌شود و باید خیلی خوب تمرین کنیم تا در ادامه فصل نتایج خوبی بگیریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: