پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

قاسم حدادی‌فر در خصوص شرایط تیم ذوب آهن در سال ۹۹ اظهار داشت: واقعا ذوب آهن در سال ۹۹ شرایط خیلی بدی را سپری کرد و اصلاً اوضاع تیم خوب نبود. هم هفته‌های مربوط به فصل قبل که نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم و اشتباهات داوری هم از همان مقطع علیه ما شروع شد و با توجه به اینکه تا هفته پایانی خطر سقوط را احساس می‌کردیم در نهایت با همت بچه ها و تلاش کادرفنی در لیگ ماندیم و هم امسال که از همان هفته اول دوباره درگیر اشتباهات داوری شدیم و شرایط برای تیم به گونه جالبی پیش نرفت. در کل سال ۹۹ سال بدی برای ذوب آهن بود و امیدوارم در سال جدید شرایط بهتری را تجربه کنیم.

وی اضافه کرد: از هر جهت بخواهیم حساب کنیم واقعاً سال بدی بود. درگیری ویروس کرونا و مشکلاتی که برای مردم به وجود آمد در کنار اینکه عزیزانی را از دست دادیم خصوصاً در بین اهالی فوتبال واقعاً اتفاقات بدی رقم زد و فکر می‌کنم حق مطلب را در مورد سال ۹۹ خداداد عزیزی اخیراً در صحبت‌هایش به خوبی ادا کرد و بهترین توصیف را در مورد سال ۹۹ به کار برد.

کاپیتان ذوب آهن در مورد اینکه قصد دارد در پایان فصل از فوتبال خداحافظی کند نیز گفت: من چنین تصمیمی را ابتدای فصل گرفته بودم ولی هنوز همه چیز قطعی نیست و باید ببینم آخر فصل چه خواهد شد ولی این احتمال وجود دارد که سال ۱۴۰۰ آخرین سال فوتبالی من باشد و این موضوع واقعاً برایم سخت است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: