پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

علی موسوی از آن دست بازیکنان استقلال است که هواداران این تیم خاطرات خوبی از او دارند. 

* شما به مومواره مواضع خود درباره استقلال را به صراحت بیان کرده است. جدیدترین اظهارات او را به نقل از برفقیت های باشگاه پرسپولیس نگاه کنید متوجه می شوید که چقدر ثبات در فوتبال مهم است. استقلال در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته و از سال 98 تاکنون 3 مربی به خود دیده است. اگر بعد از رفتن استراماچونی تیم دست فرهاد مجیدی می ماند خیلی بهتر بود.

* شرایط استقلال در دوران محمود فکری آنقدرها هم که از تیم انتقاد می شد بد نبود. از نظر جایگاه در جدول تیم در شرایط خوبی بود هرچند که استقلال بازی های خوبی ارائه نمی داد اما حاشیه ها تیم را تحت تاثیر قرار داد. کادر فنی و بازیکنان هم به حاشیه ها دامن زدند و اوضاع به هم ریخت و جو نسبتا متشنج شد. هواداران هم راضی نبودند و فشار آنها باعث شد هیات مدیره تصمیم به تغییر بگیرد. وقتی در یک تیمی بازیکن رو در روی سرمربی قرار بگیرد دیگر در آن تیم سنگ روی سنگ بند نمی شود. در استقلال هم همین اتفاق رخ داد و اختیار کار از دست فکری در رفت.

تیم استقلال * تنها کسی که می توانست با آمدنش فشار هواداران را کم کند فرهاد مجیدی بود. فقط محبوبیت فرهاد می توانست تیم را آرام و موقتا هواداران را ساکت کند. به نظر من مجیدی بهترین گزینه بود و هواداران او را انتخاب کردند. با آمدن مجیدی فعلا آرامش به تیم برگشته و حاشیه ها خوابیده اند. امیدوارم او بتواند برنامه هایش را به بهترین شکل پیاده کند و استقلال به روزهای خوبش برگردد.

* با شناختی که از فرهاد دارم او تیم را جمع می کند. مجیدی کاپیتان بوده و حاشیه های تیم را می شناسد و می تواند مدیریت کند. یک نکته مهم هم باید درباره رفتارهای برخی بازیکنان استقلال بگویم. هیات مدیره و مدیریت باید قوانینی را در قرارداد ثبت کنند که بازیکن حق به حاشیه بردن تیم را نداشته باشد. بازیکنی که قرارداد میلیاردی می بندد باید تمام فکر و ذکرش کمک به استقلال باشد نه این که فقط فکر گرفتن پولش و سود بردن خودش باشد. البته فرهاد باید اول از همه خودش را کنترل کند و احساسی برخورد نکند. استقلال الان از پرمهره ترین تیم های لیگ است و در صورتی که آرامش در تیم برقرار باشد می توانیم به قهرمانی استقلال خوشبین باشیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: