پایگاه خبری خانه فوتبال:

رای بیش از ۷۵ درصدی گروهی از هواداران به انتخاب رنگ مشکی برای انتخاب رنگ کیت دوم پرسپولیس، گروهی از هواداران این تیم را نگران کرده است

همان طور که در اخبار داشتیم ابراهیم شکوری در جایگاه مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس در فضای مجازی نظر سنجی را برای انتخاب رنگ کیت دوم پرسپولیسی ها برگزار کرد و در این رای گیری که بین دو رنگ سیاه و سفید برگزار شد، بیش از ۷۵ درصد از هواداران پرسپولیس به رنگ سیاه رای دادند. موضوعی که اسباب نگرانی برخی از هواداران پرسپولیس را فراهم آورده است.

گروهی از هواداران پرسپولیس در فضای مجازی با اعلام ناراحتی خود از این موضوع نوشتند که رنگ سفید به جای مانده از رنگ پیراهن شاهین بزرگ بوده و نمادی به یادگار از رگ و ریشه تیم شاهین است که نباید حذف شود.این گروه از هواداران با اشاره به این که باشگاه پرسپولیس برخواسته از باشگاه شاهین بوده امیدوارند تا رنگ سفید به عنوان یادگار به جای مانده از باشگاه شاهین همانند تمام دهه های قبل حفظ شود. این درحالی است که باشگاه پرسپولیس هنوز از البسه جدید خود رونمایی نکرده و شنیده می شود برای بازی روز ۱۴ فروردین مقابل پدیده این رونمایی انجام خواهد شد.

گفتنی است که در تمام سال ها و دهه های گذشته رنگ پیراهن پرسپولیس و همچین طور پرچم این باشگاه تلفیقی از رنگ غالب سرخ و رگه هایی از رنگ سپید بوده و پیراهن دوم پرسپولیس نیز همواره سفید بوده است به جز یک سال در زمان مدیریت جبیب کاشانی که رنگ پیراهن دوم پرسپولیس به تقلید از کیت دوم بایرن مونیخ و آث میلان به مشکی تغییر رنگ داد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: