پایگاه خبری خانه فوتبال:

سعید آذری، مدیرعامل فولاد وزستان در خصوص آخرین وضعیت فولاد خوزستان قبل از اعزام به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا مصاحبه ای انجام داد.

آذری در ابتدا اظهار داشت:از لحاظ روحی خوب هستیم و بازی سختی مقابل آلومینیوم اراک داشتیم. در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به تیم سختی برخورد کردیم و امیدوارم بتوانیم در این مسابقه پیروز شویم. در لیگ قهرمانان آسیا و مسابقات اینچنینی، قوانین خاصی وجود ندارد و بحث لحظه‌هاست و باید در  پلی‌آف تلاش کنیم تا موفق باشیم.

 

وی درباره شرایط بازیکنان فولاد خوزستان عنوان کرد:خدا را شکر همه بازیکنان خوب هستند و همه تلاش خودمان را انجام می‌‎دهیم. بعد از این بستگی دارد چقدر از توانمندی خودمان استفاده کنیم. اگر برنده شویم در همین عربستان می‌مانیم تا دور گروهی تمام شود و مسابقات هم در همان شهر ریاض محل بازی پلی‌آف برگزار می‌شود.

مدیرعامل تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به اینکه آیا تیم‌ها از جمله فولاد خوزستان برای حضور در کشور عربستان با مشکلی روبه‌رو می‌شوند، گفت:اتفاقاً فکرمی‌کنم AFC حالا که مسابقات به عربستان رفته است، شرایطی خاص را در نظر بگیرد تا تیم‌ها راحت به این کشور بروند و مشکلی پیش بیاید به AFC می‌گوییم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: