پایگاه خبری خانه فوتبال:

برادر نادر دست‌نشان آخرین وضعیت جسمانی وی را تشریح کرد و از مردم خواست تا برای او دعا کنند.
به گزارش "ورزش سه"، نادر دست‌نشان که ازجمله مربیان شناخته شده فوتبال ایران است و امسال به‌عنوان سرمربی رایکا بابل فعالیت می‌کرد، یک هفته قبل بخاطر ابتلا به ویروس کرونا و اینکه شرایط جسمانی وی وخامت پیدا کرد، در یکی از بیمارستان‌های قائم‌شهر بستری شد.

رحیم دست‌نشان، برادر نادر دست‌نشان و پیشکسوت باشگاه نساجی، درباره آخرین وضعیت جسمانی برادرش گفت: نادر فعلا یک هفته‌ای است که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان رازی قائم‌شهر بستری شده و حال مساعدی ندارد.

او با بیان اینکه تمام مسؤولان استانی و شهری ازجمله استاندار مازندران جویای حال و درمان برادرش هستند، گفت: قلب برادرم نوسان شدیدی دارد و کادر درمان بیمارستان در آخرین اقدام اکسیژن بدن او را با دستگاه به بالای ۹۰ رسانده‌اند.

نادر دست‌نشان

پیشکسوت فوتبال مازندران گفت: در آخرین سی‌تی‌اسکن که برادرم قبل از بستری گرفت، مشخص شد ۳۵ درصد ریه‌اش درگیر است و ممکن است الان درصدش بیشتر شده باشد.

او ادامه داد: یکی از کلیه‌های نادر دیشب از کار افتاد و قرار بود دیالیز شود که خوشبختانه فعلا مشکل رفع شده، اما در حال حاضر مشکل اصلی او نوسان شدید قلب او است که پزشک‌ها در تلاش برای تعادل بخشیدن به آن هستند.

مدیر رایکای بابل خبر داد: دست‌نشان در کما است

مدیرعامل رایکا بابل گفت: وضعیت نادر دست‌نشان در بیمارستان خیلی مناسب نیست و او به کما رفته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فرید درزی مدیرعامل رایکا بابل در گفت‌وگو با شبکه رادیو ورزش در مورد شرایط جسمانی نادر دست‌نشان اظهار داشت: متأسفانه سطح هوشیاری این مربی بالا نیست و او به کما رفته است. البته پس از اتصال دستگاه‌ها به ایشان شرایط ریه‌هایش بهبود یافته و ریه‌های او برگشته است. با این حال مردم برای این مربی خوب ما دعا کنند. 

وی افزود: دو هفته پیش با او جلسه‌ای داشتم که حالش چندان خوب نبود و تست اولیه او در کرونا منفی اعلام شد ولی پاسخ تست دومش مثبت بود. همه ما برای این پیشکسوت خوب فوتبال دعا می‌کنیم.

مجموعه "خانه فوتبال" برای نادر دست‌نشان آرزوی بهبودی و بازگشت به فعالیت در عرصه مربیگری را دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: