پایگاه خبری خانه فوتبال:

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد  هشتم آذر سال 1356 است . الهام حمیدی فارغ التحصیل رشته حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. الهام حمیدی در تهران بدنیا آمده است.الهام حمیدی دو برادر کوچکتر از خود نیز دارد.الهام حمیدی مادر شده است.

الهام حمیدی با انتشار این عکس نوشت:گل نیلوفر در مرداب می روید تا به همه ثابت کند در بدترین شرایط هم میتوان زیبا بود ، شاد بود ، قوی بود و امید داشت.

الهام حمیدی

الهام حمیدی با مانتوی ترسناک

الهام حمیدی

تصاویر عجیب و جزئیات زندگی الهام حمیدی

الهام حمیدی

از بین بازیگران ایرانی علاقه فراوانی به عزت ا… انتظامی و اکبر عبدی دارد و از بین خانمها فاطمه معتمدآریا و گوهر خیراندیش را دوست دارد.


لاغری محمدرضا شریفی نیا همه را شوکه کرد!


الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از خود و همسرش در صفحه اینستاگرام خود نوشت: " می گویند هرکسی نیمه ای گمشده دارد…

تو اما مرد من…

تمام گمشده ی منی…

و من یک هیچ ناتمام که باتو هست می شوم…

این هیچ ناتمام،عاشقانه تورا دوست دارد…

ای مرد دوست داشتنی دنیای زنانه ام…

تولدت مبارک"


فوری: واریز مرحله دوم سود سهام عدالت تا چند روز آینده


الهام حمیدی

الهام حمیدی و همسرش

الهام حمیدی  تحصیلاتش را در رشته حسابداری در دانشگاه آزاد رودهن به پایان رساند و از همین دانشگاه لیسانس گرفته‌است. او یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته‌است و همان کلاسها بود که برای بازی در «آوایی در گلستان» رامین لباسچی انتخاب شد.

الهام حمیدی

در سال ۱۳۸۴ برای بازی در فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک»، موفق به کسب تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن، از جشن خانه سینما شد. از مجموعه‌های تلویزیونی که حمیدی در آنها به ایفای نقش پرداخته‌است؛ می‌توان از «مسافری از هند»، «زیر تیغ»، «آخرین دعوت»، «شوق پرواز» و «یوسف پیامبر» نام برد.


ویژه


الهام حمیدی: همیشه بخندید و نگران نباشید

الهام حمیدی همچنین بازی در فیلم‌هایی نظیر «بچه‌های ابدی»، «ملک سلیمان» و «گهواره‌ای برای مادر» را در کارنامه هنری خویش دارد. او در سیزدهم بهمن سال ۱۳۹۷ در سن ۴۱ سالگی خبر ازدواجش را در اینستاگرام خود اعلام داشت.

واکنش کاربران به تغییرچهره و پیرشدن شیلا خداداد +فیلم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: