پایگاه خبری خانه فوتبال:

دو بازیکن کرونایی تیم فوتبال پرسپولیس همچنان در قرنطینه به سر می‌برند؛ اما به احتمال فراوان سعید آقایی شانسی برای همراهی سرخ‌پوشان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نخواهد داشت. سعید آقایی و فرشاد فرجی، ۲ بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس، که به‌دلیل مثبت‌شدن تست کرونایشان از همراهی سرخ‌پوشان در سفر به هند بازماندند، همچنان در قرنطینه به سر می‌برند؛ اما شرایط متفاوتی را برای اضافه‌شدن به اردوی پرسپولیس دارند. فرشاد فرجی که پیش از بازی با پدیده خراسان در هفته نوزدهم لیگ برتر به کرونا مبتلا شد، ۲ هفته قرنطینه خود را پشت‌سر گذاشته و قرار است طی امروز و فردا بار دیگر تست‌های کرونا را پشت‌سر بگذارد و در صورت منفی‌شدن تست‌های جدید، احتمالا به اردوی سرخ‌پوشان در هند اضافه خواهد شد.

سعید آقایی، اما وضعیت متفاوتی دارد و به احتمال فراوان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را به‌طور‌کامل از دست خواهد داد. آقایی که تست کرونایش در آخرین روز پیش از سفر به هند مثبت شد، برای انجام تست‌های مجدد باید ۲ هفته کامل در قرنطینه باشد و با‌این‌وضعیت تنها شانس حضور در دیدار پایانی مرحله گروهی را خواهد داشت که با توجه به هزینه بالای سفر و روادید این بازیکن، به احتمال بسیار فراوان مدافع چپ سرخ‌پوشان برای مرحله گروهی به هند سفر نخواهد کرد.

بر‌همین‌اساس از هند خبر می‌رسد یحیی گل‌محمدی به‌شدت از کرونای آقایی عصبانی شده و بابت غیبت این بازیکن در این مرحله از بازی‌ها شاکی به نظر می‌رسد. گل‌محمدی که از وحید امیری به‌عنوان دفاع چپ بازی می‌گیرد، معتقد است اگر از این بازیکن در فار هجومی استفاده می‌کرد، نتیجه بهتری می‌گرفت. همچنین نزدیکان باشگاه پرسپولیس مدعی شدند مربی سرخ‌ها بر این باور است که علی شجاعی آمادگی بازی در این رقابت‌ها را ندارد و با خشونت ذاتی که دارد، ممکن است تیمش را به دردسر بیندازد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: