پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

محمد محمدی دروازه‌بان پیشین استقلال و پرسپولیس با اشاره به برتری 3 بر یک پرسپولیس برابر الریان قطر گفت: بازی جذابی را از پرسپولیس شاهد بودیم و جا دارد به کادر فنی و مربی بدنساز این تیم تبریک بگویم. بازیکنان پرسپولیس با وجود حجم زیاد دویدن و عرق ریختن تا دقیقه نود سرحال بودند و بازی را اداره کردند. روی موقعیتی که فکرش را نمی‌کردند، از روی ضربه ایستگاهی گل خوردند، چرا که بازیکنان پرسپولیس سر زن هستند. 

محمدی ادامه داد: فاصله بین سیدجلال حسینی و مهاجم پرسپولیس یعنی شهریار مغانلو کم بود که همین مسئله باعث شد فضا برای حریف بسته شود. باعث افتخار است که پرسپولیس چنین فوتبال جذابی را به نمایش می‌گذارد و هوادارانش می‌توانند از نحوه بازی تیمشان لذت ببرند.

وی در خصوص برتری یک بر صفر فولاد خوزستان دیگر نماینده ایران مقابل الوحده اردن گفت: حضور جواد نکونام باعث شده این تیم باهوش بازی کند. بازیکنان در خط دفاعی و هجومی خوب جمع می‌شوند و با حضور پریرا از کمترین موقعیت بهترین استفاده را می‌برند. فولاد با یک بازی بیشتر وارد این گروه شده و باید در دیدارهای بعدی باهوش‌تر بازی کند. تیم‌های نتیجه‌گرا ساختار دفاعی منظمی دارند که فولاد از جمله این تیم‌ها است، اما باید بدانند بازی به بازی شرایط سخت‌تر می‌شود.

پرسپولیس الریاندروازه‌بان پیشین فوتبال ایران در رابطه با تساوی بدون گل تراکتور تبریز و شارجه امارات خاطرنشان کرد: بازی دلچسبی نبود. رسول خطیبی زمان کمی است که تیم را تحویل گرفت و شاید همین مسئله باعث شده شرایط خوبی نداشته باشند. این تیم در بازی اول خود پیروزی 2 بر صفر را تبدیل به 3 بر 2 کرد و اگر هوش محمد عباس‌زاده نبود شاید شکست می‌خوردند. اگر چه دیگر رقیبان آنچنان نتایج خوبی کسب نکرده‌اند، اما تراکتور با این شرایط دچار مشکل خواهد شد.

محمدی در پایان گفت: امیدوارم هر چهار نماینده ایران به مرحله بعد صعود کنند. با نمایشی که استقلال و پرسپولیس در آسیا ارائه می‌دهند، باید شاهد دربی جذابی در بازی برگشت این دو تیم در لیگ برتر باشیم. 

طبق اعلام سازمان لیگ قرار است دیدار برگشت پرسپولیس و استقلال ساعت 21:30 روز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: