پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

 

 فرهاد مجیدی در پایان دیدار استقلال برابر الشرطه که با پیروزی سه بر صفر آبی پوشان به اتمام رسید، اظهار داشت: پیش بینی کرده بودیم که بازی سختی در پیش داشته باشیم اما خوشبختانه در نیمه اول به گل رسیدیم و سعی کردیم بازی را کنترل کنیم زیرا می دانستیم سه روز بعد بازی سنگینی داریم. در کنترل بازی موفق عمل کردیم. تیم الشرطه با این که ۱۰ نفره شده بود اما خیلی خوب دوید و خوب بازی کرد و به آن ها نیز خسته نباشید می گویم. 

 

وی افزود: همیشه تجربه نشان داده که بازی کردن مقابل تیم ۱۰ نفره سخت تر است زیرا آن ها یک بازیکن از دست داده و دیگر بازیکنان تلاش خود را برای تیم بیشتر می کنند. این موضوع کار را برای تیم حریف سخت می کند. آن ها خیلی بیشتر از ما دویدند اما ما منطقی بازی کردیم و نتیجه را بدست آوردیم و خودمان را به آب و آتش نزدیم. 

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا برای برد امشب جشن می گیرید یا خیر، گفت: به طور قطع بله. 

مجیدی در خصوص شانس صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: فکر می کنم که تیم الدحیل سخت ترین رقیب ما باشد اما چیزی که باشگاه و هواداران استقلال می‌خواهند، قهرمانی است. ما و بازیکنان هم خودمان را برای این کار آماده کردیم و تمام تلاش خود را می کنیم و امیدوارم بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم. 

منبع: ایرنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: