پایگاه خبری خانه فوتبال:

علیرضا بیرانوند اگرچه یکی دو هفته قبل و بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی از شرایطش در آنتورپ اعلام رضایت کرده بود اما واقعیت ماجرا، داستان دیگری است.

بیرانوند که بعد از مصدومیت ژان بوته به دروازه‌بان اول این تیم تبدیل شده بود نتوانست از فرصت به دست آمده استفاده کند و تیم بلژیکی با خرید دی وولف برای او یک رقیب دیگر هم نسبت به اول فصل تراشید.

این روزها کار به جایی رسیده که بیرانوند حتی دروازه‌بان ذخیره آنتورپ هم نیست. بیرو در ۶ بازی قبلی آنتورپ حتی روی نیمکت این تیم هم جایی نداشته تا عملا به سکونشین این تیم تبدیل شود. 

دی‌وولف دروازه‌بانی که نیم فصل خریداری شد فعلا به دروازه بان اول آنتورپ تبدیل شده است اما به نظر می‌رسد بوتز به زودی جایگاهش را پس بگیرد. با این شرایط بیرانوند در سخت‌ترین شرایط خود بعد از حضور در آنتورپ مواجه شده است. دروازه‌بانی که حتی تحمل نیمکت نشینی در اروپا را هم نداشت این روزها سکونشین شده و در صورتی که این وضعیت ادامه داشته باشد او در انتهای فصل از آنتورپ جدا خواهد شد.

او پیش از این و در زمانی که نیمکت‌نشین بوته شده بود اعلام کرده بود برای حضور ثابت در دروازه این تیم خواهد جنگید اما زمانی که احساس کند تلاشش بی فایده خواهد بود از آنتورپ جدا خواهد شد. باید منتظر ماند و دید بیرو در نهایت چه تصمیم در خصوص آینده‌اش خواهد گرفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: