پایگاه خبری خانه فوتبال:

مهدی تارتار سرمربی پیکان در آستانه دیدار تیمش مقابل آلومینیوم اراک با اشاره به صحبت های علیرضا منصوریان سرمربی آلومینیوم پیرامون داوری مسابقه پنجشنبه شب گفت: علیرضا منصوریان دوست خوب من است اما از صحبت هایی که انجام داد، متعجب شدم. من همیشه او را به عنوان یک مربی حرفه‌ای می‌شناسم اما امشب وقتی دیدم اصول حرفه ای را زیر پا گذاشته از او دلخور شدم.

تارتار ادامه داد: قطعا آقای منصوریان بهتر از هر کس دیگری می داند که زیبا نیست شب قبل از بازی راجع به تیم حریف صحبت کنیم. ما در طول هفته گذشته اگر اعتراضی به داوری‌ها داشتیم و بیانیه دادیم یا مصاحبه ای کردیم، اصلا درباره باشگاه آلومینیوم و بازی این هفته حرفی نزدیم. اعتراض ما به بازی های گذشته مان بود که به گواه کارشناسان حق مان خورده شد. نه تنها تیم برای خودمان که راضی نیستیم هیچ حقی از هیچ تیم دیگری تضییع بشود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: انتظار همه ما مربیان از داوران این است که حق را به حقدار بدهند. ما هرگز دنبال این نبودیم که حق باشگاه آلومینیوم و هواداران خوبش را بگیرند و به ما بدهند. همیشه هم به تیم های حریف احترام گذاشتیم. انتظارمان از مجموعه بزرگ و حرفه ای آلومینیوم و اعضای آن این است که اجازه بدهند احترام ها قبل از بازی فردا حفظ شود.

منبع: ایلنا

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: