پایگاه خبری خانه فوتبال:

اخیرا باشگاه پورتو موفق شد با پپه مهاجم ۲۳ ساله برزیلی گرمیوی برزیل قرارداد رسمی امضا کند. این قرارداد پنج ساله بوده و تا سال ۲۰۲۶ میلادی معتبر است.

چند تیم مطرح اروپایی نیز به دنبال جذب این مهاجم برزیلی بودند، اما در نهایت پورتو موفق به انجام این کار شد. مهاجم برزیلی رقیبی سرسخت برای مهدی طارمی می‌تواند. بازیکن گران قیمتی که قطعا برای نیمکت نشینی به پرتغال نخواهد آمد. حضور او، طارمی و موسی مارگا، یعنی نیمکت‌نشین شدن قطعی یکی از ۳ مهاجم پورتو. اما یک پیشنهاد وسوسه‌انگیز از الهلال ممکن است فضا را برای مهدی طارمی در خط حمله پورتو بازتر کند.

روزنامه «رکورد» پرتغال نوشت که مطابق اطلاعات رسیده به این روزنامه، موسی مارگا پیشنهادی ۱۵ میلیون یورویی از باشگاه الهلال عربستان دریافت کرده است. الهلال پیشنهاد قراردادی سه ساله به ستاره پورتو ارائه کرده است و به ازای هر سال، پنج میلیون یورو به مارگا پرداخت خواهد کرد.پیشنهادی که ممکن است مهاجم ۳۰ ساله پورتو را راهی عربستان کند.

باید منتظر ماند و دید مهاجم مالیایی پورتو در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت. جدایی مارگا شاید بیشتر از هر کسی باعث خوشحالی مهدی طارمی شود. بازیکنی که انتخاب اول سرمربی پورتو برای ترکیب این تیم در این فصل بوده است.

منبع: خبرورزشی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: