پایگاه خبری خانه فوتبال:

پهلوان ابتدا با سر توپ تماشایی هافبک دفاعی تیم الریان را دریبل زد و سپس در شرایطی که دامه ترائوره جلو آمده بود و تلاش می‌کرد تا تکل بزند، شوت خود را روانه دروازه کرد و به زیبایی توپ را تبدیل به گل کرد. شوت او که دقت کافی را داشت، با وجود تلاش فهد یونس به زیبایی تبدیل گل شد.

پس از این گل شماره ۱۴ پرسپولیس چنان از خود بی‌خود شد که به سمت سرمربی خود دوید و پروتکل‌های بهداشتی را نیز کنار گذاشت!

گرچه یحیی گل محمدی و احسان پهلوان از دوران همکاری در ذوب آهن اصفهان رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند اما این حرکت احسان پهلوان یک دلیل خاص داشت.ماجرا به زمانی باز می‌گردد که قرار شد مهدی ترابی به پرسپولیس بازگردد. این ستاره فصل گذشته پرسپولیس نتوانست خودش را با فوتبال قطر و تیم العربی وفق دهد و خیلی زود (زودتر از آنچه تصور می‌شد) از این کشور دیپورت شد. در همان مقطع تماس‌هایی بین یحیی گل محمدی و مهدی ترابی برقرار شد و این بازیکن برای بازگشت به پرسپولیس اعلام آمادگی کرد.

احسان پهلوان که به گفته نزدیکان باشگاه پرسپولیس بسیار فوتبالیست احساساتی است دچار نزول شد. شماره ۱۴ پرسپولیس تصور می‌کرد با بازگشت مهدی ترابی، این بازیکن جای او را در سمت چپ خط میانی این تیم خواهد گرفت.

با عقد قرارداد مهدی ترابی با پرسپولیس این تفکرات نزد احسان پهلوان ادامه پیدا کرد و کادرفنی هم به وضوح این موضوع را می‌دید. در ادامه نزول احسان پهلوان ادامه پیدا کرد و به نیمکت نشینی هم انجامید. مهدی ترابی هم در سمت چپ خط میانی به بازی گرفته شد اما در تمام این مدت حواس یحیی گل محمدی به شاگرد قدیمی‌اش بود. آن دوره کوتاه پشت سرگذاشته شد و سرمربی پرسپولیس قبل از شروع مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به احسان پهلوان اطمینان خاطر داد که گرچه مهدی ترابی بازیکن فیکس تیمش است اما نباید غم و غصه بخورد چون جای خوبی برای او در هند درنظر گرفته است.

یحیی گل محمدی این بار برخلاف سال گذشته به جای سمت چپ خط میانی از احسان پهلوان به عنوان هافبک راست استفاده کرد و در دیدار با الریان قطر هم او را آزاد گذاشت تا یک گل زیبا و انفرادی بزند.

احسان پهلوان به پاس همان دلگرمی‌ها و اعتمادی که یحیی گل محمدی به او داشته و دارد پس از گشودن دروازه تیم قطری به سمت نیمکت تیمش رفت و سرمربی خود را بغل کرد.

منبع: خبرورزشی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: