پایگاه خبری خانه فوتبال:

بعد از صعود الهلال به مرحله هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و در شرایطی که آن‌ها مقابل شباب الاهلی امارات با دو گل شکست خوردند، انتقادات از زعیم به اوج خود رسیده است؛ رگریو میکالی سرمربی این تیم بیشترین انتقاد را بابت ارائه سطح کاملا غیرقابل از فوتبال و دستیابی به نتایجی آشکارا منفی تحمل می‌کند و به نظر می‌آید که او به سرعت از سمت خود اخراج خواهد شد.

این در حالی است که شب گذشته توییت‌های بسیاری از سوی هواداران این تیم منتشر شده که خواستار انقلاب فوری در مدیریت الهلال هستند؛ آن‌ها می‌خواهند از شر خدمات سعود کریری مدیر فوتبال الهلال خلاص بشوند. این حملات آنقدر شدید بوده که سعد کریری مجبور شد حساب خود توییتر را ببندد. کریری از سال 2019 سمت مدیر فوتبال تیم اول باشگاه الهلال را عهده‌دار بوده اما به جدایی بسیار نزدیک است.

تیم الهلال در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا در زمین بی‌طرف مقابل استقلال قرار خواهد گرفت و به نظر می‌رسد آن‌ها تا شهریورماه بازسازی خود را آغاز کنند چرا که نمایش الهلال در دور مقدماتی این مسابقات مایوس‌کننده بود و شاید اگر رقابت‌ها در این روزها برگزار می‌شد، استقلال کاملا دست بالای صعود را در اختیار داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: