پایگاه خبری خانه فوتبال:

جدایی فراز کمالوند بلافاصله بعد از پایان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از استقلال خبری شوک آور برای طرفداران این تیم محسوب می شود. مدیرفنی آبی پوشان که سوابق فراوانی در فوتبال ایران دارد و با حضور در کادرفنی استقلال توانسته بود تاثیرگذاری ویژه ای داشته باشد، حالا با پیشنهاد سایپای تهران مواجه شده و از این پس به عنوان سرمربی نارنجی پوشان این تیم را هدایت خواهد کرد.

در این شرایط اما فرهاد مجیدی برای جایگزینی کمالوند در کادرفنی اش به دنبال گزینه می گردد. کمالوند که امروز در مصاحبه اش هم اعلام کرده دوستی اش با مجیدی ادامه دار خواهد بود، از چند روز قبل مساله پیوستنش به سایپا را با سرمربی آبی ها مطرح کرده بود و به همین خاطر این دو نفر گزینه هایی را نیز برای حضور در کادرفنی استقلال با هم بررسی کردند اما واقعیت این است که به نتیجه خاصی منجر نشده است.

در چنین شرایطی نام های ایرانی مثل مجید نامجومطلق، پیروز قربانی و ... برای حضور روی نیمکت استقلال مطرح شده اما با پیگیری های ما مشخص شد که تقریبا حضور دستیار ایرانی در کادرفنی استقلال منتفی شده است.

مجیدی قصد دارد مربی ای را به کادر خود اضافه کند که تجربه بالا داشته باشد و البته بتواند با دانش فنی اش به تیم کمک کند. از این رو او ذهنش به سراغ گزینه های خارجی رفته است. سرمربی استقلال در زمان حضورش درتیم ملی امید هم علاقه زیادی داشت تا یک مربی اسپانیایی را به کادرفنی اضافه کند و حالا هم تصمیم به استفاده از یک مربی خارجی در بین دستیارانش گرفته است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: