پایگاه خبری خانه فوتبال:

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: برنامه مسابقات لیگ را بدهند استقلال و پرسپولیس بنویسند تا طبق آنچه آن‌ها می‌گویند ما بازی کنیم.
مجتبی فریدونی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اینکه گفته می‌شود قرار است تاریخ دیدار ذوب‌آهن مقابل استقلال از هفدهم اردیبهشت به نوزدهم این ماه منتقل شود، اظهار داشت: ظاهراً چنین موضوعی را به صورت غیر رسمی گفته‌اند اما اصلاً برای ما امکانپذیر نیست. ما بعد از بازی با پدیده چند هفته است که تلاش می‌کنیم تیم را در شرایط مسابقه نگه داریم. اردوهای مقطعی 3-4 روزه بوده و چند بازی دوستانه برگزار کردیم. پرواز و هتل را در تهران هماهنگ کردیم. قرار بود از تهران به سیرجان برویم و از سیرجان به اصفهان هم چارتر گرفتیم. هزینه‌های زیادی کردیم و اصلاً تغییر تاریخ بازی با استقلال برای‌مان غیر ممکن است.
مدیرعامل ذوب‌آهن در مورد اینکه آیا این مساله به صورت رسمی به باشگاه اعلام شده است، گفت: رسمی اعلام نکرده‌اند. سهیل مهدی به مدیران باشگاه اطلاع نداده فقط با مدیر رسانه‌ای تیم تماس گرفته و این را گفته است. ما صددرصد مخالف هستیم. یعنی چه؟ سه هفته است برنامه را اعلام کرده‌اند حالا چطور شده همین امروز که استقلالی‌ها از سفر برگشته‌اند یادشان افتاده برنامه را تغییر بدهند؟!

وی تصریح کرد: ما حدود یک و نیم تا 2 میلیارد هزینه کردیم و به این صورت این هزینه نابود می‌شود. اینطور که نمی‌شود روز به روز برنامه لیگ را تغییر بدهند. اگر اینطور است که به سازمان لیگ احتیاجی نیست. برنامه مسابقات لیگ را بدهند استقلال و پرسپولیس بنویسند و طبق آنچه آن‌ها می‌گویند ما بازی کنیم. می‌گویند اسکوچیچ می‌خواهد اردوی تیم ملی را جلوتر برگزار کند در این صورت باید بازی‌های لیگ را زودتر انجام بدهیم نه اینکه دیرتر برگزار شوند. هیچ توجیه منطقی پشت این مساله نیست. ما یا هفدهم بازی می‌کنیم یا اصلاً بازی نمی‌کنیم

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: