پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

نشست هماهنگی بازی تیم‌های فوتبال  پرسپولیس  و  سپاهان  از هفته بیست و دوم لیگ برتر، شنبه شب از ساعت ۲۱ در هتل عباسی اصفهان به ریاست امیر داود زاده، ناظر مسابقه برگزار شد.

افشین پیروانی ، کاوه اسماعیلی و علیرضا اشرف در این جلسه به نمایندگی از پرسپولیس، امیرحسین روشنک، ناظر ویژه سازمان لیگ و حسین نجاتی ناظر داوری همراه با نمایندگان تیم فوتبال سپاهان و عوامل برگزاری مسابقه از دیگر حاضران در این نشست بودند.

در این جلسه مقرر شد  تیم فوتبال پرسپولیس  با لباس قرمز برای بازیکنان و مشکی برای دروازه‌بان و تیم سپاهان با لباس زرد برای بازیکنان و طوسی برای دروازه‌بان در زمین حضور پیدا کنند.

در این نشست مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با درخواستی که از قبل مسئولان باشگاه سپاهان برای تقدیر از چند تن از بازیکنان و مربیان پرسپولیس مطرح کرده بودند، مخالفت کرد.

افشین پیروانی همچنین از نمایندگان سازمان لیگ و عوامل برگزاری مسابقه خواست قانون حضور فقط ۶ میهمان ویژه برای میزبان و ۴ میهمان ویژه برای مهمان، همان‌طور که در تهران با دقت و حساسیت دنبال می‌شود و از حضور افراد خارج از شیوه نامه‌های بهداشتی در ورزشگاه، جلوگیری می‌گردد، در این بازی هم اجرا شود.

همچنین مقرر شد، تیم‌ها برای این که با ترافیک قبل از افطار برخورد نکنند، زودتر از زمان معمول، هتل را به قصد ورزشگاه ترک کنند.

منبع:باشگاه حبرنگاران جوان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: