پایگاه خبری خانه فوتبال:

با توجه به صدور سند رسمی به نام شستا ، فدراسیون فوتبال در سال جاری مجبور به ترک ساختمان فعلی خواهد شد اما در خصوص مقصد ساکنان فعلی این ساختمان گمانه زنی هایی صورت گرفته است.
گفته می شود عزیزی خادم مذاکراتی داشته تا از طریق برخی روابط ساختمانی در محدوده خیابان دزاشیب در شمال تهران را در اختیار بگیرد و بخشی از کمیته ها و کارکنان فدراسیون به این ساختمان منتقل خواهند شد. 
همچنین بخش دیگری از کمیته ها به مرکز ملی فوتبال منتقل می شوند که البته فاصله قابل توجه این مرکز تا محدوده دزاشیب می تواند مشکلات تازه ای برای فدراسیون ایجاد کند.
فدراسیون دو واحد دیگر در خیابان سئول در اختیار دارد که البته مختص کمیته های فوتسال و سازمان لیگ فوتسال است و ساختمان سازمان لیگ هم در محدودی جنوبی سئول قرار گرفته که ظرفیتی برای میزبانی از کمیته های فدراسیون ندارد. بر این اساس فعلا گزینه دیگری روی میز نخواهد بود.

طرح ساخت ساختمان جدید فدراسیون که در زمان مهدی تاج کلنگ آن در مرکز ملی بر زمین خورده بود هم از وعده های دور از دسترسی بود که فعلا به مرحله تحقق و اجرا نزدیک نخواهد شد و تنها در حد چند تصویر و نقشه اولیه باقی مانده است. باید دید در نهایت سرنوشت فدراسیون بدهکار و خانه به دوش فوتبال در تلخ ترین مقطع تاریخی و با ماجراهای جنجالی پرونده ویلموتس و شستا به کجا می رسد.

البته نکته امیدوارکننده اینجاست که زمین مرکز ملی فوتبال به نام فدراسیون ثبت نشده و در صورت تحقق بخش باقیمانده مطالبات ویلموتس حداقل این بخش از سرمایه های فدراسیون و مجموعه پک از دست نمی رود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: