پایگاه خبری خانه فوتبال:

مهدی فنونی‌زاده از احمد مددی و حمایت‌های او از ناصر فریادشیران در آکادمی باشگاه استقلال انتقاد کرد:

* مشخص است که چرا این دو از یکدیگر حمایت می‌کنند. کل هیأت مدیره استقلال می‌گویند فریادشیران باید از آکادمی جدا شود اما مدیرعامل از آن حمایت می‌کند، به نظر شما دلیل این حمایت‌ها چیست؟ کار به جایی رسیده که فریادشیران علیه پیشکسوتان موضع گرفته و مصاحبه می‌کند؟ او پیراهن نفت تهران را آتش زد در حالی که از شرکت نفت حقوق می‌گرفت. حالا مدعی فوتبال پاک شده و پیشکسوتان استقلال سهم‌خواه شده‌اند؟

* کسی که با حمایت مددی رئیس آکادمی استقلال شد، یک روز بعد از برکناری محمود فکری دروازه‌بانی به نام بیات را بلافاصله به تیم بزرگسالان استقلال اضافه کرد. مگر می‌شود در فاصله چند روز تا حضور فرهاد مجیدی مدیرعامل و مدیر آکادمی چنین کاری انجام بدهند؟

* افرادی که ادعای پاکی می‌کنند بدانند من اگر حرف بزنم سنگ روی سنگ بند نخواهد شد. حمایت الان فریادشیران حکایت فردی است که می‌گفت می‌خواهم زنده بمانم. مددی یا باید از هیأت مدیره حمایت کند یا فریادشیران، اگر می‌بینید که او از فریادشیران حمایت می‌کند حتما دلیل دارد. من اگر حرفی نمی‌زنم حرمت فریادشیران را دارم که مربی‌ام بوده است.

* مدیرعامل استقلال آنقدر که از فریادشیران حمایت کرده از مجیدی حمایت نکرده است، دلیل این حمایت‌ها چیست؟ هیأت مدیره استقلال همگی خواستار برکناری فریادشیران شده‌اند چون به مسائلی پی برده‌اند. اما مدیرعامل از او حمایت می‌کند و هر روز از وی در مصاحبه‌هایش تعریف و تمجید می‌کند.

* در و دیوار آکادمی را رنگ زده‌اند و آن را برای خود رزومه کرده‌اند. اسم آرش برهانی را نیز خراب کرده‌اند و در حالی که او تیمش را قهرمان کرده حرف‌هایی زدند که ناراحت شده است. البته حرف در این زمینه زیاد است و به موقع مسائلی را عنوان می‌کنم که هواداران استقلال بدانند در این باشگاه چه خبر است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: