پایگاه خبری خانه فوتبال:

برای لوئیس سوارس جدایی از بارسلونا و دوست صمیمی‌اش لیونل مسی در تابستان سال گذشته اگرچه سخت بود، اما پایانی خوش داشت. او که با ورود رونالد کومان به بارسلونا به‌عنوان سرمربی از فهرست بازیکنان این تیم کنار گذاشته شد، برخلاف میل باطنی‌اش نوکمپ را ترک کرد و به رقیب مستقیم این تیم اتلتیکومادرید پیوست. سوارس در نقش بهترین گلزن روخی‌بلانکو به این تیم کمک قابل توجهی برای فتح لالیگا انجام داد و در شب گذشته نیز گل برتری تیمش در پیروزی ۲ بر یک خارج از خانه مقابل وایادولید را به ثمر رساند، پیروزی که اتلتیکومادرید برای کسب عنوان قهرمانی به آن نیاز داشت و این بهترین بهانه‌ ممکن بود تا ستاره اروگوئه‌ای به سرمربی و مدیران تیم سابقش به خاطر ندانستن قدر او زخم زبان بزند.

سوارس که در این فصل ۲۱ گل از ۶۷ گل اتلتیکومادرید در لالیگا را به ثمر رساند، در پایان بازی تیمش مقابل وایادولید، در حالی که احساساتی هم شده بود، به شبکه مویستار راجع به احساس خود گفت: الان چیزهای زیادی در ذهن من می‌گذرد. شرایطی که در یک سال اخیر زندگی‌ام سپری شد. فصل را در حالی آغاز کردم که بعضی‌ها سعی داشتند مرا کم‌ارزش جلوه دهند، اما اتلتیکومادرید درهایش را به روی من گشود تا بتوانم نشان دهم که هنوز هم آماده‌ام و به همین دلیل هم من همیشه به خاطر اعتمادی که این باشگاه به من نشان داد، قدردانش خواهم بود. همچنین قدردان افرادی زیادی که در این مدت حامی من بودند، مثل همسرم و فرزندانم که هر روز به من قوت قلب می‌دادند، هستم. من سال‌های زیادی را در فوتبال سپری کرده‌ام، اما امسال سالی بود که همه در آن تحت فشار بودند.

وی افزود: وظیفه یک بازیکن کمک کردن به تیمش است و من هم به‌عنوان یک مهاجم باید گلزنی کنم. پیروزی در این بازی خیلی مهم بود و یک بار دیگر نشان دادیم که اتلتیکومادرید با همه سختی‌هایی که وجود داشت می‌تواند یک فصل فوق‌العاده را بسازد. نشان دادیم که ما بهترین تیم و باثبات‌ترین تیم هستیم. این قهرمانی برای من خاص است و دلیلش هم اتفاقاتی است که برایم رخ داد. ضمن اینکه آمارهایم نیز خوب بودند.

منبع: تسنیم

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: