پایگاه خبری خانه فوتبال:

بعد از انتشار گزارش های متعدد در فضای رسانه ای مبنی بر اینکه هیات فوتبال استان تهران در ثبت قرارداد بازیکنان تیم های پایه ی باشگاه استقلال مرتکب تخلف شده این سه نفر مصاحبه کردند و خواستار رسیدگی دقیق به این پرونده شدند که این مصاحبه ها گاها با انتقادهایی هم از هیات فوتبال استان تهران همراه بود.

به خصوص از سوی هادی مهدوی کیا برادر مهدی مهدوی کیا. به این خاطر که پیش تر کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران علیه باشگاه کیا رای صادر کرده بود و این باشگاه را متهم به استفاده از بازیکن با مدرک جعلی کرده بود.

سیامک رحیم پور هم از باشگاه پیکان خواستار رسیدگی دقیق به این پرونده از سوی هیات فوتبال استان تهران شد به این خاطر که استقلال رد رده سنی نوجوانان و امیدها به مقام قهرمانی دست پیدا کرده است و بر این باور است این قهرمانی ها باید از استقلال پس گرفته شود و نتایج تیم های پایه استقلال را تغییر دهد. 

بر اساس گزارش هایی که در رسانه ها منتشر شده از آنجایی که پرونده نقل و انتقالات باشگاه استقلال به دلیل بدهی خارجی از سوی فیفا بسته شده بود هیات فوتبال استان تهران نباید قرارداد بازیکنان جدید تیم های باشگاه استقلال را ثبت می کرد که این کار را انجام داد.

حالا کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران در واکنش به مصاحبه منتقدین آنها را تا اطلاع ثانوی محروم کرده است و احتمالا با تشکیل جلسه انضباطی احکامی را هم علیه آنها صادر خواهد کرد.

این در حالی است که رییس کمیته استان ها در فدراسیون فوتبال چندی پیش در مصاحبه ای گفته بود اگر فیفا پنجره استقلال را بسته بود در آن زمان هیات فوتبال استان تهران نباید قرارداد بازیکنان جدید بازیکنان تیم های پایه استقلال را ثبت می کرده و این موضوع حتما در فدراسیون فوتبال بررسی خواهد شد.

w1IJvYsWZ4Te

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: