پایگاه خبری خانه فوتبال:

در جلسه‌ای با حضور مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، جواد ششگلانی و مدیرعامل باشگاه، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز واگذار شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، طی جلسه ای با حضور نماینده محمدرضا زنوزی، اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی و هیات فوتبال استان امتیاز تیم ماشین سازی تبریز به یونس قربانی واگذار شد.
بعد از اعلام آمادگی محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه ماشین سازی شهریار تبریز برای واگذاری این تیم، پیشنهاداتی برای انتقال مالکیت دریافت شد و در ابتدای امر تمامی پیشنهادات جهت تائید صلاحیت به اداره کل ورزش و جوانان ارجاع داده شد و در نهایت آقای یونس قربانی با تائید صلاحیت مراجع ورزشی استان به عنوان خریدار پای میز مذاکره نشست. 

تیم ماشین سازی تبریز با سهمیه لیگ برتری باشگاه گسترش فولاد تبریز در دو فصل اخیر فعالیت کرده است و همانطور که زنوزی در صحبت های اخیر خود عنوان کرد، این انتقال بدون هیچ چشم داشتی انجام شده و او از تمامی منافع حاصل از برند ماشین سازی و سهمیه لیگ برتری گسترش فولاد چشم پوشی کرد و همچنین به جهت همراهی با خریداران جدید، این انتقال با تائید اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان و بدون دریافت هیچ مبلغی از سوی مهندس زنوزی نهایی شد. 

در این جلسه ایوب بهتاج (مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی)، جواد ششگلانی (رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی)، حامد نجفی (مدیرعامل باشگاه و نماینده تام الاختیار مالک باشگاه آقای محمدرضا زنوزی) و یونس قربانی(خریدار و مالک جدید باشگاه) حضور داشته و صورتجلسه واگذاری به امضا طرفین رسید. 

محمدرضا زنوزی در گفتگویی تلفنی با اعلام حمایت خود از ورزش استان تا پایان فصل جاری، استادیوم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی واقع در مجتمع ورزشی اقتصادی بنیان دیزل را برای دیدارهای خانگی ماشین سازی بصورت رایگان در اختیار این تیم قرار داد. 

انتقال امتیاز تیم ماشین سازی تبریز از آقای محمدرضا زنوزی مطلق به آقای یونس قربانی قطعی بوده و تمامی مسائل حقوقی از این تاریخ برعهده خریدار خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: