پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: منافع عده‌ای در تیم تراکتور قطع شده و در شبکه های مجازی جهت می‌دهند تا هواداران عزیز ما را تحریک کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس، رسول خطیبی با اشاره به انتخاب فیروز کریمی به عنوان مشاور فنی خود در تیم تراکتور اظهار داشت: آقای کریمی با نظر بنده به عنوان مشاور فنی تیم انتخاب شد و فقط به عنوان مشاور در کنار من خواهد بود.

* دست باشگاه را باز گذاشتم اما با جدایی ام مخالفت کردند

وی درباره خداحافظی با بازیکنان تراکتور و استعفاء از هدایت این تیم، گفت: بعد از بازی با آلومینیوم دست باشگاه را باز گذاشتم تا مسئولان راحت‌تر تصمیم بگیرند که مالک محترم و هیئت مدیره باشگاه با جدایی‌ام مخالفت کردند.

* برای بستن تیم در سال آینده برنامه ریزی کردم 

سرمربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به اینکه بعد از بازی با فولاد مفصل با هواداران عزیز و مردم آذربایجان صحبت خواهم کرد، گفت: بنده از موقعی که به تراکتور آمدم، برای بستن تیم سال آینده برنامه ریزی کردم و ‌باشگاه با بنده برنامه بلند مدت دارد.

* با قدرت کارم را در تراکتور ادامه می دهم

خطیبی تاکید کرد: با توجه به اینکه باشگاه با جدایی‌ام مخالفت کرده، اکنون با قدرت کارم را در تیم محبوبم ادامه خواهم داد تا در حد توان تیمی که داریم، بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

* تیم فعلی را من نبستم اما برای آینده تیمی می‌بندم که جزو مدعیان قهرمانی باشد

وی یادآور شد: تیمی که نیم فصل دراختیارم گذاشته شد را من نبستم، اما در آینده شرایطی فراهم خواهیم کرد تا فصل‌های آینده تراکتور مثل سالی که بهترین شرایط را داشت و جزو مدعیان قهرمانی بود را تجربه کند و موجب خوشحالی مردم آذربایجان شود.

* منافع عده‌ای در تراکتور قطع شده و هواداران را در فضای مجازی تحریک می‌کنند

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تصریح کرد: بعضی ها شیطنت می کنند تا تراکتور حاشیه داشته باشد و از سکوت بنده استفاده می کنند تا تمرکز تیم را به هم بزنند ولی من با اهداف باشگاه جلو خواهم رفت. منافع عده‌ای در تیم تراکتور قطع شده و الان در شبکه های مجازی جهت می‌دهند تا هواداران عزیز ما را تحریک کنند؛ البته که تماشاگران تراکتور خوب و بد را بهتر از همه تشخیص می دهند.

* دیگر اجازه نمی‌دهم بازیکنی را بیاورند تا با یک دقیقه بازی 20 میلیارد بگیرد

خطیبی ادامه داد: باشگاه بزرگ تراکتور دیگر اشتباهات سالیان اخیر را تکرار نخواهد کرد که بازیکنی بیاورند، یک دقیقه بازی نکرده، 20 میلیارد برای تراکتور هزینه داشته باشد. مطمئن باشید تا من هستم، نمی گذارم یک ریال از جیب آقای زنوزی و باشگاه هدر برود.

* دلی به تراکتور آمدم 

وی درباره پیشنهاد سایر تیم ها به او عنوان کرد: قبل از شروع فصل تا همین امروز این صحبت ها بوده و پیشنهادات مختلفی داشتم، اما واقعا دلی به تراکتور آمدم؛ با اینکه در اراک و همراه با بازیکنان آلومینیوم شرایط خوبی همراه با کادر فنی‌ام داشتم ولی برای کمک به تراکتور و خوشحالی مردم آذربایجان این انتقال را در نیم فصل رقم زدم.

* در تراکتور می‌مانم تا با کمک به زنوزی تیم را به ثباتی که در گذشته نداشت برسانیم

خطیبی عنوان کرد: به عنوان سرمربی تراکتور کارم را ادامه خواهم داد و در خدمت این تیم هستم تا به تراکتور و آقای زنوزی کمک کنم تا طبق برنامه ریزی دقیق، باشگاه را به ثباتی که در گذشته نداشته، برسانیم. بنده در خدمت تراکتور هستم و به هیچ تیم دیگری نمی‌روم.

سرمربی تراکتور درباره وضعیت مصدومیت بازیکنان در آستانه دیدار با فولاد، گفت: محمدرضا خانزاده، میلاد فخرالدینی و هادی محمدی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و وضعیت محمد عباس‌زاده نیز هنوز مشخص نیست و باید ببینیم کادر پزشکی تیم چه تصمیمی برای بازی کردن یا نکردن آنها می‌گیرند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: