پایگاه خبری خانه فوتبال:

حامد لک پس از اینکه در دیدار مقابل استقلال دروازه خود را بسته نگه داشت و در مسابقه جام حذفی برابر شاهین بندرعامری استراحت کرد، در بازی با ذوب‌آهن از ابتدا به میدان رفت و در روزی که تیمش به یک برد ارزشمند رسید، دروازه خود را باز شده دید.

دروازه‌بان پرسپولیس که پس از دو نمایش موفق برابر سپاهان و استقلال، امید زیادی داشت تا برخلاف دیدار رفت دروازه خود مقابل ذوب‌آهن را بسته نگه دارد، روی یک پاس به عقب غیرمنتظره و دفع توپ نه چندان خوب، یک گل خورد؛ آن هم در روزی که بنابر آمار سایت یازده، توانست ۴ خروج موفق، ۳ بازیابی و یک مهار توپ داشته باشد.

حامد لک برخلاف اینکه در دو بازی گذشته پرسپولیس در تقابل با طلایی‌پوشان اصفهان و دربی درصد پاس و شروع مجدد بهتری نسبت به تمام فصل داشت، در بازی ذوب آهن آمار ۶۴ درصد پاس صحیح را مقابل ذوب‌آهن ثبت کرد و شاید گلی که دریافت کرد، موجب شد تمرکزش در این باره از دست برود.

دروازه‌بان پرسپولیس که با ثبت ۱۲ کلین‌شیت در این فصل بالاترین آمار در بسته ماندن دروازه را داشته، امیدوار بود تا جزو فهرست تیم ملی قرار بگیرد، اما برخلاف اردوی قبل، دراگان اسکوچیچ او را دعوت نکرد تا لک پس از رقابت‌های انتخابی جام جهانی و در صورت صعود ایران به مرحله نهایی، برای پوشیدن دوباره پیراهن ملی تلاش کند.

 یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس نیز در پایان مسابقه به این شکل به حامد لک خسته نباشید گفت تا به دروازه‌بان تیمش برای ادامه فصل روحیه بدهد.

tg1TL77M48w6

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس نیز در پایان مسابقه به این شکل به حامد لک خسته نباشید گفت تا به دروازه‌بان تیمش برای ادامه فصل روحیه بدهد. اگر پرسپولیس این دیدار را واگذار می‌کرد یا امتیاز از دست می‌داد شاید برخورد گل محمدی با لک به این شکل نبود …

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: