پایگاه خبری خانه فوتبال:

علیرضا بیرانوند نخستین فصل از حضورش در فوتبال اروپا را با تیم آنتورپ بلژیک پشت سر گذاشت اما تجربه چندان موفقی در این تیم نداشت و در بیشتر مسابقات نیمکت نشین بود. بیرانوند که همچنان با آنتورپ قرارداد دارد چند روز پیش با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود تاکید کرد که از رفتن به فوتبال اروپا رویایی داشته و برای رسیدن به این رویا می جنگد. بیرانوند در حالی بر تلاش خود برای بازی در آنتورپ و ادامه کار در فوتبال اروپا تاکید دارد که بعضی از رسانه‌های بلژیک از احتمال خرید دروازه بان جدید توسط باشگاه آنتورپ خبر داده‌اند.

«پاتریک گوتس» مهاجم پیشین آنتورپ در خصوص وضعیت آنتورپ برای بازار نقل و انتقالات بر ضرورت جذب بازیکن در پست‌های مختلف از جمله دروازه تاکید کرده است. گوتس به سایت «voetbalprimeur» گفت: «در بخش دفاعی نیاز به جذب یک بازیکن با کیفیت از جمله یک دروازه بان است. بوتز، بیرانوند و دی ولف دارای کیفیت هستند ولی هیچکدام از این دروازه بان ها نتوانستند نشان بدهند که دروازه بان شماره یک هستند.»

از سوی دیگر سایت «nieuwsblad» در گزارشی به ورودی و خروجی‌های تیم‌های بلژیکی در نقل و انتقالات پرداخته است. این سایت نام بیرانوند را در میان خروجی‌های آنتورپ قرار نداده ولی درباره دروازه بان ایرانی نوشت: «بیرانوند مثل ماتیاس و بنسون به دنبال یک راهکار است.»

با توجه به اینکه سال جام جهانی در پیش است، به نظر می‌رسد بیرانوند نیاز دارد که دقایق بیشتری برای تیم باشگاهی خود بازی کند و احتمالاً در این صورت در آنتورپ ماندنی خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: