پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

 

امانوئل دنیس، میشائیل کرمنسیک، سیمون دلی، لوئیس اوپندا، کاوه رضایی و تیبالت در فهرست فروش قطعی تیم کلوب بروژ در نقل‌وانتقال‌های تابستانی قرار دارند.

کاوه رضایی در ۲ فصل اخیر به صورت قرضی برای شارلوا بازی کرده و احتمال پیوستن قطعی او به این تیم وجود دارد. قرارداد کاوه رضایی با کلوب بروژ تا سال ۲۰۲۲ معتبر است.

 کاوه رضایی اصلا تمایلی برای بازگشت به استقلال و فوتبال ایران ندارد و از سویی باشگاه استقلال قادر به برآورده کردن خواسته‌های مالی باشگاه بروژ نخواهد بود. باشگاه بروژ برای خرید کاوه رضایی ۵ میلیون یورو هزینه کرد که بخشی از این هزینه با صدور رضایتنامه قرضی این بازیکن برای تیم شارلوا تامین شده است اما حالا که قرارداد این مهاجم ایرانی رو به پایان است باشگاه بروژ در تلاش است مابقی هزینه ای که برای خرید کاوه رضایی صرف کرده با فروش این بازیکن تامین کند. 

البته ممکن است در نهایت بروژ با مبلغ کمتری نسبت به پولی که برای خرید او هزینه کرده است کاوه رضایی را بفروشد اما به طور حتم عدد فروش کاوه رضایی عددی نخواهد بود که باشگاه استقلال قادر به تامین آن باشد. به نظر می رسد باشگاه شارلوا در تلاش است کاوه رضایی را به صورت قطعی از تیم بروژ خریداری کند. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: