پایگاه خبری خانه فوتبال:

آینده سرجیو کونسیسائو یکی از ابهامات نقل و انتقالاتی فوتبال اروپاست و به نظر می رسد این مربی پرتغالی فصل بعد را در خارج از کشورش دنبال خواهد کرد و همزمان از تیم های ناپولی، اینتر و الهلال به عنوان مقاصد احتمالی کونسیسائو نام برده شد.

در حالیکه اخبار پیرامون حضور کونسیسائو در ناپولی به اوج خود رسیده است، اما دی لورنتیس مالک ناپولی در صحبت هایی با اعلام اینکه آنها به دنبال یک مربی ایتالیایی هستند، پرونده حضور کونسیسائو را در ناپل بست.

اما در این میان، استناد روزنامه پرتغالی اوژوگو به یک منبع داخل ایران برای قطعی دانستن جدایی کونسیسائو از پورتو، جالب توجه است. اوژوگو در این خصوص نوشت که پدر مهدی طارمی در گفتگو با یکی از خبرگزاری‌های داخلی تأیید کرده است که کونسیسائو در پایان فصل پورتو را ترک می کند و او در دیدار پایانی اژدها، از شاگردانش خداحافظی کرده است.

استناد اوژوگو به صحبت های پدر طارمی در نوع خود جالب است ولی این مسئله نیز باعث بروز انتقاداتی از سوی هواداران پورتو شده است که باشگاه و کونسیسائو به صورت رسمی درخصوص آینده کاری خود اظهار نظری نکرده و طرفداران این تیم باید اخبار مربوط به آینده کاری سرمربی تیمشان را از زبان پدر طارمی بشنوند.

علاوه بر اوژوگو، وب سایت MSN بخش پرتغال نیز با بازتاب صحبت های پدر طارمی اعلام کرده است که جدایی کونسیسائو از پورتو قطعی است و این تیم شانسی برای حفظ سرمربی خود نخواهد داشت.

kLO6OQSoRNoh

m2F9gDpyLw1p

منبع: ورزش۳

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: