پایگاه خبری خانه فوتبال:

بعد از پیروزی پرسپولیس برابر ذوب آهن در اصفهان شایعه ای منتشر شد مبنی بر اینکه پایان این دیدار مانند قبل از آغاز آن با حاشیه‌هایی روبه‌رو شد و حسین کنعانی‌زادگان بازیکن پرسپولیس که دیرتر از سایر هم تیمی‌هایش از زمین ورزشگاه فولادشهر خارج شده بود با ورود به رختکن ذوب‌آهن با برخی از بازیکنان این تیم درگیر شد. یگان ویژه مستقر در ورزشگاه نیز سرانجام به زور این بازیکن را از رختکن ذوب آهن خارج و به محل رختکن تیم پرسپولیس هدایت کرد.

این درحالی بود که تصاویر ویدئویی نشان می‌داد کنعانی‌زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس پس از اتمام بازی با ذوب آهن با لبخند از در ورودی رختکن تیم میزبان خارج می‌شود و درگیری خاصی هم دیده نمی‌شود!

وقتی با محمد حسین کنعانی زادگان تماس گرفتیم تا در این خصوص سئوال کنیم گفت:

من نمی‌دانم این شایعات از کجا می‌آید؟ بلافاصله پس از اتمام بازی و برای خسته نباشید گفتن به دوست خوبم حسین شنانی، سمت رختکن ذوب آهن رفتم و اتفاقی هم نیفتاد.

مدافع ملی پوش پرسپولیس که برای اردوی کیش و بازی‌های تیم ملی در بحرین به اردوی تیم کشورمان دعوت شده است توضیح بیشتری نداد اما به نظر می‌رسد این خبر شایعه ای بیش نبوده باشد.

با توجه به حواشی پس از پایان بازی سپاهان و پرسپولیس در اصفهان و درگیری بازیکنان دو تیم، شاید این بار هم برخی از حاضران در ورزشگاه فولاد شهر تصور کردند محمد حسین کنعانی زادگان به سمت رختکن حریف یورش برده است درحالی که این طور نبوده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: