پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه فوتبال تاتنهام تلاش می کند، تصمیم اشتباهش را در مورد اخراج پوچتینو با بازگرداندن وی به لندن جبران کند.
به گزارش خبرگزاری فارس، تاتنهام سعی می کند اشتباه دو سال قبل خود را در مورد اخراج مائوریسیو پوچتینو با به خدمت گیری مجددش جبران کند.
این مربی آرژانتینی که در ژانویه سال جاری میلادی ، به جای توماس توخل در پاری سن ژرمن به کار گرفته شد، در نوامبر 2019 با این ادعای مدیران تاتنهام که نتایج ضعیفی گرفته، از کار برکنار شد.
پوچتینو بعد از آن اتفاق، به استراحت پرداخت و منتظر فرصت شغلی مناسبی شد. هاتسپر نیز ژوزه مورینیو را به خدمت گرفت اما همین تیم انگلیسی چند هفته قبل، آقای خاص را از کاربرکنار کرد و از رایان میسون 29 ساله خواست تا پایان فصل 2021-2020 لیگ برتر تیم را هدایت کند.

تاتنهامی ها برای انتخاب سرمربی آینده خود در هفته های اخیر چند گزینه را در نظرگرفتند. مدیران باشگاه علاقمند بودند با چهره های نظیر هانس دیتر فلیک و ماسیمیلانو آلگری همکاری کنند اما وقتی فلیک تیم ملی آلمان را برگزید و آلگری به یووه بازگشت، گزینه مناسبی در حد و اندازه های تیم خود پیدا نکردند.

روزنامه سان در این مورد نوشت سران تاتنهام علاقمند هستند شرایط بازگشت پوچتینو را به تیم خود مهیا کنند.آنها ظاهرا از بروز اختلاف میان مربی آرژانتینی با لئوناردو، مدیر ورزشی سن ژرمن خبرداده شده و قصد دارند از این فرصت برای بازگرداندن «پوچ» استفاده کنند.

البته اگر بتوانند به این خواسته برسند، امیدوارند حتی بتوانند نظر هری کین را برای ترک تیم عوض کرده و حداقل از او بخواهند یک سال دیگر در تیم لندنی باقی بماند.

پوچتینو در سال های 2014 تا 2019 با تاتنهام همکاری کرد و توانست این تیم را به فینال لیگ قهرمانان اروپا برساند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: