پایگاه خبری خانه فوتبال:

زین‌الدین زیدان که اخیراً به دومین دوره حضورش در رئال مادرید پایان داد، نامه‌ سرگشاده‌اش به هواداران این تیم در اختیار نشریه اسپانیایی «آاِس» قرار داده که بخشی از آن منتشر شده است. این مربی فرانسوی در ماه مِی 2018 پس از کسب سومین قهرمانی‌ متوالی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید این تیم را ترک کرد اما بعد از ناکامی خولن لوپتگی و سانتیاگو سولاری در هدایت کهکشانی‌ها، او کمتر از یک سال (284 روز بعد) و در تاریخ 11 مارس سال 2019 به سانتیاگو برنابئو برگشت و در دومین دوره مربیگری‌اش در این تیم یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا و یک قهرمانی در لالیگا کسب کرد. فصل اخیر اما برای زیرو و شاگردانش بدون جام سپری شد.

بیشتر بخوانید

اعلام رسمی جدایی زیدان از رئال مادرید

در بخشی از نامه سرگشاده زیدان به هواداران رئال مادرید آمده است: «من فوتبال را درک می‌کنم و خواسته‌های باشگاهی مانند رئال مادرید را می‌دانم. می‌دانم که وقتی جامی نمی‌برید، باید بروید. من نه از کِشتی [مربیگری] به بیرون می‌پرم، نه از مربیگری خسته شده‌ام. دوست داشتم رابطه من با باشگاه و رئیس باشگاه (فلورنتینو پرس) در چند ماه گذشته کمی متفاوت باشد.»

در بخش دیگری از نامه زیدان به هواداران آمده است: «20 سال حضور در مادرید زیباترین چیزی است که در زندگی‌ام برایم اتفاق افتاده است و می‌دانم که این را کاملاً مدیون فلورنتینو پرس هستم».

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: