پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

یکی از میهمانان ویژه برنامه «فوتبال برتر» پیش از سفر تیم ملی به منامه بحرین، مهدی قایدی مهاجم آبی‌پوش تیم ملی فوتبال ایران بود؛ قایدی که جوان‌ترین عضو تیم ملی هم به شمار می‌رود، درباره رسیدن به پیراهن تیم ملی و ترافیک خط حمله گفت: باعث افتخار است که کنار بزرگانی مثل آقای مهدی طارمی، آقای سردار، آقای جهانبخش، آقای کاوه رضایی و آقای انصاری‌فرد می‌توانم بازی کنم؛ اما من فقط از این‌که اینجا دعوت شده‌ام خیلی خوشحالم و هر چند دقیقه که بتوانم برای کشورم بازی کنم، تمام سعی و تلاشم را می‌کنم تا بتوانم دل مردم ایران را شاد کنم.

قایدی که تجربه بازی در مقابل تیم‌های عربی با استقلال را دارد، درباره دیدارهای پیش‌رو گفت: صددرصد بازی‌های سختی داریم اما ما تیم ملی ایران هستیم و مهره‌های خیلی خوبی داریم و می‌توانیم راحت از پس این بازی‌های بزرگ بر بیاییم و با کادرفنی که داریم، صددرصد می‌توانیم نتایج خوبی را در بحرین کسب کنیم.

او درباره شرایط اردوی تیم ملی توضیح داد: هوا که گرم است اما من که این هوا را دوست دارم و به آن عادت دارم؛ البته که بچه‌های تیم ملی کمی اذیت شدند، اما می‌گویم که کار سختی داریم و می‌رویم به بحرین که بتوانیم دل مردم کشورمان را شاد کنیم.

مهدی قایدی در پاسخ به سوالی درباره انرژی مثبت مردم گفت: فقط از مردم عزیز می‌خواهیم که ما را دعا کنند و تنهایمان نگذارند.

مهاجم تیم ملی درباره آمادگی بازیکنان تیم ملی هم پاسخ داد: بله، حتما هم بازیکنان تیم ملی این‌طور فکر می‌کنند که به بحرین برویم و با چهار پیروزی برگردیم و مطمئنم که با چهار برد روز 25 خردادماه انشالله همگی خوشحال و بتوانیم یک افتخار دیگر برای کشورمان را به دست آوریم.

قایدی درباره شرایطی همه که قبلا رخ داده و باعث پیچیدگی صعود تیم ملی شده، گفت: باید به فکر آینده بود، چرا که گذشته گذشته است و ما اگر بتوانیم چهار برد به دست آوریم راحت می‌توانیم صعود کنیم و فقط هم به همین مسئله فکر می‌کنیم.

وی درباره رفاقت خود با دیگر ملی‌پوشان از جمله کنعانی‌زادگان توضیح داد: حسین (کنعانی‌زادگان) پسر ماهی است و فارغ از استقلال و پرسپولیسی بودنش، دوست خوب من است و دوستش دارم؛ این‌جا شرایط متفاوت است، با خیلی از بازیکنان جز بچه‌های لژیونر بازی کرده‌ایم و من با سردار هم البته ارتباطم خوب است اما الان همگی با هم رفاقتی داریم که می‌توانیم یکدل باشیم و آن نتیجه‌ای را که می‌خواهیم به دست آوریم.

منبع:ورزش3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: