پایگاه خبری خانه فوتبال:

تیم ملی ایران از روز گذشته برای حضور در مسابقات انتخابی جام جهانی قطر راهی بحرین شد و در هتل «دیپلمات رادیسون بلو» در منامه، پایتخت این کشور مستقر شد. به گفته مسوولان تیم‌ملی، به جز ایران، تیم‌های عراق، کامبوج و هنگ‌کنگ هم در این هتل مستقر هستند.

تیم‌ملی در طول ۱۵ روز آینده و تا اتمام مسابقات خود در این مرحله، در این هتل مستقر خواهد بود و فقط برای انجام تمرینات قادر به خروج از در هتل است. البته از قرار معلوم این هتل برای سایر مسافران هم مجاز است و حباب امنیتی AFC برای تامین سلامتی بازیکنان تیم‌ها چندان کارساز نخواهد بود.

محل اسکان تیم‌ملی مجهز به ابراز و امکانات ورزشی و همین‌طور سالن‌های استخر و سونا است و به همین دلیل کادرفنی می‌تواند بخشی از جلسات تمرینی از جمله بازیابی بدنی بازیکنان را در این هتل برگزار کند.

هم‌چنین مسوولان بحرین، زمین تمرین تیم النجمه را در اختیار تیم ملی ایران قرار داده‌اند که طبق برآوردها، حدود ۳۰ دقیقه با این هتل فاصله دارد. تیم ملی امروز برای نخستین بار روی زمین چمن این ورزشگاه به تمرین می‌پردازد و کیفیت چمن مشخص خواهد شد.

در ادامه نگاهی خواهیم‌ داشت به وضعیت هتل تیم‌ملی در منامه که در حال حاضر در اختیار چهار تیم ایران، کامبوج، عراق و هنگ‌کنگ قرار گرفته است:

3gk67fWrL7ZM

   uROB7qS2DhyF

wp8WYjAwDmkE

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: