پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرمربی تیم ملی بحرین در نشست خبری پیش از بازی با تیم ملی کشورمان از دیداری سخت صحبت کرد
به گزارش خبرگزاری فارس، هلیو سوسا، سرمربی تیم ملی بحرین در نشست خبری پیش از بازی مقابل تیم ملی کشورمان که قرار است فردا از ساعت 21 در ورزشگاه ملی منامه برگزار شود، اظهار داشت: من بازی آخر مقابل ایران برایم مهم است که ما توانستیم آن را ببریم. ما می‌رویم که ببریم و می‌دانیم با توجه به احساساتمان، انگیزه و ترکیبی که داریم می‌توانیم اندیشه خود را در بازی پیاده سازیم.
وی ادامه داد: ما سعی داریم از فضاهایی که ایران به ما می‌دهد استفاده کنیم. کاری به بازی‌های گذشته ندارم و نگران آنها نیستم. شرایط ما اکنون شرایط متفاوت و خوبی است. ما صدرنشین گروه هستیم چیزی که خیلی به آن عادت نداریم.  
سوزا در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید که تیم ملی بحرین در واقع باید با تیم ملی ایران در خاک ایران بازی می‌کرد و حالا با تیم متفاوتی نسبت به بازی قبل روبه‌رو شده گفت: ایران جزو تیم‌هایی است که بهترین بازیکنان آسیا را دارد. یک بازیکن در روسیه بهترین بازیکن می‌شود و با زنیت قهرمان این رقابت می شود یا مثلا مهدی طارمی که در پورتو و پرتغال عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و گل بسیار زیبایی هم در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند. یا مثلا یک تیم از لیگ او به فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌رسد.

وی ادامه داد: دقیقا در خصوص این مسائل می‌شود درباره ایران صحبت کرد. البته ما هم تغییر کردیم و کاملاً با تیم یک و سال نیم پیش متفاوت هستیم. بازی مقابل ایران یک چالش بزرگ برای ماست. یک چالش فوق العاده که به نظرم باید از لحظه لحظه آن لذت ببریم.

وی ادامه داد: تمام بازیکنان ما برای قرار گرفتن در ترکیب همیشه باید تلاش کنند. همه باید متمرکز باشند و همه باید سعی و تلاش خود را انجام دهند. بازی فقط تاکتیک نیست و ما باید بتوانیم به بازی هویت بدهیم. تیم ملی ایران در کنار کره جنوبی و ژاپن جزو بهترین‌ها بوده و ما نیز اکنون سعی داریم با آنها رقابت کنیم. در سطح آنها نیستم یقینا ولی یک بازی هم یک بازی است و ما می‌توانیم به هدفمان دست یابیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: