پایگاه خبری خانه فوتبال:

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس به گزارش نشریه «لاوریتا» ایتالیا که در آن آمده است؛ این مرد ایتالیایی به خاطر متهم بودنش به نقض قوانین مبارزه با پولشویی تحت پیگرد قانونی است، واکنش نشان داد.

لاوریتا مدعی شده که  آلگری، کسی که به تازگی به نیمکت بانوی پیر برگشته است، به دلیل داشتن چند تراکنش مالی مشکوک، در مظان اتهام به پولشویی قراردارد و در همین راستا هم بانک ایتالیا (بانک مرکزی ایتالیا) در حال تحقیق در خصوص این پرونده است.

طبق این گزارش؛ آلگری دو مورد انتقال پول به خارج از کشور داشته که مبالغ آنها بالغ بر ۳۵۰ هزار یورو بوده است. همچنین او متهم است که در فاصله سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ از طریق دور زدن قوانین مالی معادل ۵۰۰ هزار یورو خرید داشته است.

آلگری اما به کلی این موضوع را رد کرد و در یک بیانیه به متهم شدن به پولشویی گفت: در خصوص خبری که درباره من منتشر شده، من با قاطعیت کامل خودم را از هرگونه فعالیت غیرقانونی یا بی‌قاعده مبرا می‌دانم و حتی بیشتر از آن ارتکاب هرگونه تخطی از مقررات مبارزه با پولشویی را تکذیب می‌کنم.

آلگری از سال ۲۰۱۹ که پس از ۵ فصل حضور در یوونتوس اخراج شد بیکار بود تا اینکه ماه گذشته بار دیگر به این باشگاه و سکان هدایت این تیم را از شاگرد سابقش آندره‌آ پیرلو تحویل گرفت.

منبع: تسنیم

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: