پایگاه خبری خانه فوتبال:

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: کسی که به کشورم توهین کرد را فراموش نمی کنم.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سردار ‌آزمون پس از پایان بازی ایران و بحرین اظهار داشت: به مردم عزیز کشورم تبریک می‌گویم. می‌دانستم این بازی برای آنها چقدر مهم است. خودم قول دادم که تمام توانم را برای این بازی بگذارم.
وی افزود: کسی که به کشورم توهین کرد را فراموش نمی‌کنم. لحظه شماری می کردم که این بازی شروع شود. به خودم قول دادم اشک آنها را در بیاورم. بحرین‌ها در بازی رفت به ما خندیدند و من هم امروز با آنها می‌خندیدم، جایی ایستاده بودم که به آنها می‌خندیدم که یک نفر به من گفت چرا می‌خندی گفتم دوست دارم،می خندم.
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره عملکرد خوب تیم ملی در این مسابقه گفت: به این تیم واقعاً افتخار کرده و کیف می‌کنم کنار این بچه‌ها هستم. همگی با استعداد هستند خوشبختانه اکنون هم همه چیز روبه‌راه است و تیم ما شرایط خوبی دارد. 
آزمون درباره پاسخ گل‌هایی که طارمی در این مسابقه برایش ارسال کرد، توضیح داد: مهدی یکی از با استعدادترین بازیکنان آسیا است و می‌تواند در تیم‌های خیلی بزرگتری هم بازی کند. خدا را شکر همدیگر را خوب می‌شناسیم و در موقعیت‌ها خوب هم را پیدا می‌کنیم. برای مهدی هم آرزوی موفقیت دارم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: