پایگاه خبری خانه فوتبال:

سحر قریشی ستاره پر حاشیه سینمای ایران متولد ۶ دی ۱۳۶۶ است.سحر قریشی بازیگر و مدل ایرانی است .سحر قریشی  بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی آغاز کرد.سحر قریشی با بازی در سریال دلنوازان شهرت یافت.تصاویر جدید سحر قریشی را ببینید 

سحر قریشی سوار بر موتور

سحر قریشی

زندگینامه سحر قریشی

سحر قریشی تا دبیرستان بیشتر درس نخواند اما از 20 سالگی وقتی هنوز متاهل بود وارد بازیگری شد حالا تجربه چند رابطه عاشقانه دارد و برادرش سپهر ، بسیجی ژورنالیست است.علاقه من به بازیگری به قبل از ورودم به مدرسه باز می گردد زمانی که کارتون نگاه می کردم و شخصیت های کارتونی را تقلید می کردم.آن وقت ها همه می گفتند ، سحر یک روزی بازیگر می شود

ورود سحر قریشی به دنیای هنر 

اولین بار سال 1388 در 20 سالگی با معرفی یکی از آشنایان همسر سابقم در تست بازیگری حاضر شدم و پس از قبولی با فیلم «لج و لجبازی» جلوی دوربین رفتم.در این فیلم نقش سایه را کنار امیر جعفری و سارا خوئینی ها بازی کردم 

سر فیلمبرداری فیلم لج و لجبازی از طریق همبازی اش سیاوش خیرابی به حسین سهیلی زاده کارگردان سریال «دلنوازان» برای نقش یلدا معرفی شد

به این ترتیب با پخش این سریال از 4 مهر 88 در کنار چهره های نوظهور دیگری چون شاهرخ استخری و سمانه پاکدل به اوج شهرت رسید

ازدواج و طلاق سحر قریشی

سحر قریشی

سحر قریشی اولین بار سال 1383 در 17 سالگی با شخصی بنام مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد اما این زندگی با شروع سریال دلنوازان در سال 88 به طلاق ختم شد

مهران اخوان ذاکر: پس از پخش سریال «دلنوازان» ، سحر که به شدت مشهور شده بود رفتارش تغییر کرد

شش ماه بعد از پخش سریال من از ایشان خبری نداشتم تا اینکه از طریق دادگاه حمایت از خانواده از او شکایت کردم و در نهایت از هم جا شدیم !

مهران اخوان ذاکر در مورد تحصیلات سحر قریشی می گوید: همسرم در مصاحبه هایش می گوید دیپلم دارد ، به من بگویید او از کدام دبیرستان دیپلم گرفته است

من به هر حال در شرایطی نیستم که بخواهم تنها زندگی کنم ، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان در مرحله نامزدی برای آشنایی بیشتر با هم هستیم

 رابطه سحر قریشی با مهدی طارمی

سحر قریشی انتشار تصاویر دو نفره در فضای مجازی بار دیگر این دو چهره سرشناس را در کانون توجهات قرار داد. بسیاری به آتلیه‌ای که از طارمی و قریشی عکاسی کرده شک برده‌اند، برخی هم می‌گویند گوشی یکی از آن‌ها هک شده و عکس‌ها به دست افراد فرصت‌طلب افتاده، اما از قرار معلوم موضوع از جای دیگری آب می‌خورد. آن‌چه که برای نزدیکان سحر قریشی مسلم شده این است که مظنون آشنا بوده و از روی حسادت‌های زنانه دست به چنین کاری زده است.

توضیح مهدی طارمی درباره ارتباطش با سحر قریشی: آن رابطه تمام شد و الان در رابطه جدیدی هستم.

فیلم سینمایی سحر قریشی 

 لج و لجبازی – 1388

 دردسر بزرگ – 1389

 حال خوب من – 1390

 نردبان چوبی – 1390

 سیسیلی ‌ها – 1390

 نارمک – 1390

 محرمانه تهران – 1390

 گشت ارشاد – 1390

 ساعت شلوغی – 1390

 دوباره با هم – 1390

 اکباتان – 1390

همه چی آرومه – 1391

 شهر تنهایی – 1391

 زن، مرد، زندگی – 1391

سحر قریشی شیر یا خط – 1392

یه اتفاق ساده – 1392

 نازنین – 1392

 روزگاری عشق و خیانت – 1392

دربست آزادی – 1392

پنج ستاره – 1392

 آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند – 1392

 آتیش بازی – 1392

 شیوا – 1393

 خانه کاغذی – 1393

 شیفت شب – 1393

 شانس، عشق، تصادف – 1393

 2 دوست – 1393

همسر دات کام – 1393

 دریاکنار – 1393

 تگرگ و آفتاب – 1393

 پانسیون دختران – 1393

 من و شارمین – 1394

 رسوایی 2 – 1394

 آبنبات چوبی – 1394

 کارگر ساده نیازمندیم – 1394

 آس و پاس – 1394

 سه بیگانه – 1395

 ثبت با سند برابر است – 1395

 بگذارید میترا بخوابد – 1395

 پا تو کفش من نکن – 1395

 خالتور – 1396

 عشقولانس – 1397

 همه چی عادیه – 1397

 نیوکاسل – 1397

 آپاچی – 1397

 ایکس‌لارج – 1397

 نارگیل – 1398 

 تک خال – 1399

 زن ها فرشته اند 2 – 1399

شبکه خانگی سحر قریشی 

 سیسیلی‌ها – 1389

 حال خوب من – 1389

 نارمک – 1390

 نردبان چوبی – 1390

 سه خط موازی – 1390

 بچه‌ های لواسان – 1391

 شیر یا خط – 1392

 آسپرین – 1395

 13 شمالی – 1397

 رقص روی شیشه – 1397 

سریال تلویزیونی سحر قریشی 

 دلنوازان – 1388

 شاید برای شما هم اتفاق بیفتد – 1389

 شاید برای شما هم اتفاق بیفتد – 1390 

 دادستان – 1399

لباس جنجالی سحر قریشی

سحر قریشی

سحر قریشی در ماشین بازیگر پرحاشیه

سحر قریشی

لو رفت: سحر قریشی افغان است!عکس دیده نشده از سحر قریشی قبل از عمل

سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر چندی پیش عکسی از خود قبل از انجام جراحی زیبایی به اشتراک گذاشت.

سحر قریشی

حواشی جدید سحر قریشی

عکس های جدید سحر قریشی و دیگر بازیگران فیلم سینمای آنچه مردان درباره زنان نمی دانند که در این فیلم سحر قریشی نقش یک دختر را دارد که ازدواج موقت داشته و باردار شده است بعد از یکسال باز هم بلوا به پا کرده است و کسانیکه آن فیلم را ندیده اند تهمت هایی به سحر قریشی می زنند.

«چرا فوتبال را دوست دارم و فوتبال نگاه می کنم اماعلاقمند نیستم برای تماشای بازی بـه زمین فوتبال بروم. دوست ندارم بروم استادیوم. از این‌کـه کنار تعداد زیادی آقا قرار بگیرم منقلب می‌شم، احساس امنیتم رو از دست می دهم. کاملاً موافقم کـه اجازه نمیدهند خانم‌ها بـه استادیوم بروند.»

سحر قریشی

اگرچه اکنون در اوج محبوبیت زندگی حرفه‌ای، مورد هجوم حواشی و شایعات قرار گرفته اسـت، ولی او با قدرت و تلاش بکار خود ادامه میدهد ودر مقابل حواشی می ایستد و بـه انها پاسخ می دهد. نکته جالب در بیوگرافی سحر قریشی این اسـت کـه او اهل فوتبال اسـت و طرفدار پر و پا قرص تیم استقلال اسـت. برادرش سپهر هم طرفدار با تعصب استقلال تهران اسـت.

سحر قریشی اصالت افغانی دارد؟

سحر قریشی

شهره قمر مدعی شد که سحر قریشی افغان تبار است و اصالتش را مخفی می کند !

قمر در اینستاگرام خود نوشت:

دوری کردن از اصالت افغانی بودن، پروفایل سیاه و مردن خواهر برادری که وجود خارجی ندارد فقط برای جذب فالوور است. سحر قریشی افغانستانی است.

شهره قمر قبل از این ماجرا ، زمانی که حاشیه سحر قریشی و یک پاکبان به وجود آمد هم پستی منتشر کرد و به شدت به سحر قریشی تاخت .

سحر قریشی

قمر نوشت:

ننگ بر هنربند افغانی تباری که به شغل و شرافت هموطنم اهانت کرد»

«مایه ننگ یه عالم

حیف از مردم شریف افغانستان که سالهاست مصرانه ازشون براعت می کنی و به دروغ خودتو ایرانی جا زدی

تو اگه شرافت داشتی از اصالتت فراری نبودی …

دورتون با باند کثیف و لابی ها و مهمونی های شبانه تون تموم شد و به درک واصل شد بحمد الله.»

«مایه های ننگ رو یکی یکی به درک واصل کردیم به حمدالله

بقیه منتظر باشن…

والسلام شهره قمر»

سحر قریشی

با این حال هنوز سند معتبری مبنی بر اینکه سحر قریشی اصالتی افغانی تبار داشته باشد که بخواهد آن را مخفی کند وجود ندارد .

علاوه بر این ، اصالت افغانی بودن در جامعه هنرمندان امروزی، مشخصه ی قابل اخفایی نیست .

ما در میان بازیگرانمان فرشته حسینی را داریم که بسیار مفتخرانه اصالت خود را فریاد میزند و بیمی از این ماجرا ندارد .

ورود سحر قریشی به تئاتر

سحر قریشی درسال ۱۳۹۶ برای نخستین بار بازی در تئاتر را تجربه کرد. او در نمایش «لامبورگینی ۲» بـه کارگردانی سیامک صفری با گریمی متفاوت بـه روی صحنه رفته اسـت. بازی سحر قریشی دراین نمایش جنجال های زیادی ایجاد کرد کـه چرا از ستاره های سینما در تئاتر استفاده می شود.

ازدواج  و طلاق سحر قریشی از مهران اخوان ذاکری

همسر اول سحر قریشی، مهران اخوان ذاکری بوده کـه مشوق او در بازیگری بوده اسـت.

سحر قریشی

سحر همیشه از مـن بعنوان مشوق خود یاد کرده اسـت ودر گفت‌وگو های مختلف گفته اسـت کـه اگر همسرم راضی نباشد دیگر بازیگری نمی کنم و آن را کنار می‌گذارم؛ یعنی بازیگری اگر بخواهد بـه زندگی خصوصی ام لطمه بزند آن را کنار خواهم گذاشت. وی در ادامه گفته بود: مـن دیگر دوست ندارم سحر بازیگری را ادامه دهد. وقتی سریال دلنوزان پخش شد سحر خیلی مشهور شد و رفتارش کم کم تغییر کرد ودر حال حاضر شش ماهی می شود کـه از همسرم هیچ خبری ندارم. در دادگاه از او شکایت کردم تا جلوی کارش را بگیرم، اما چون خودم اجاز کار بـه او داده ام، تقاضایم برای ممنوع الکار شدنش رد شد. مـن از نظر شرعی راضی نیستم همسرم اینکار را ادامه دهد.

سحر قریشی

اخوان ذاکری با اشاره بـه این‌کـه تقریباً اکثرا تهیه کنندگان با شنیدن عدم رضایت مـن از سحر در فیلم هایشان استفاده نکردند، گفته بود: تهیه کننده سریال دلنوازان با مـن برخورد بدی کرد و از او برای سریالش استفاده کرد. سحر در گفت‌وگو های زیادی گفته اسـت دیپلم دارد. شـما بـه مـن بگویید دیپلم را از کدام دبیرستان گرفته اسـت؟ تصمیم خودرا گرفته ام و می‌خواهم از او جدا شوم و طلاقش می دهم. حرفم رابا این متن بـه اتمام می‌برم کـه پروانه ها فراموش می کنند روزی کرم بوده اند!

سحر قریشی

سحر قریشی پرده از راز طلاقش برداشت

پاسخ سحر قریشی در مورد طلاقش سحر قریشی در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور حضور پیدا بود کـه با سوال در مورد چگونگی طلاقش روبه‌رو شد. او دراین برنامه برای نخستین بار در مورد طلاقش بطور کامل صحبت کرد و ادعاهای همسر سابقش رابه طور کل رد کرد. سحر قریشی گفت در ۱۷ سالگی در سل ۱۳۸۴ عقد کردیم و نخستین تقاضای طلاقم قبل از شروع بازیگری ودر سال ۱۳۸۵ بود. در آن زمان مادرم در انگلیس بودو پدرم هم در ایالات امریکا زندگی میکرد. بعد از بازیگر شدن و مشهور شدنم خانواده همسر سابقم تلفنم را پاسخ می دادند. خودشان را مدیر برنامه مـن معرفی می‌کردند و چند تا پیشنهاد کار راهم رد کردند. بعد ازآن چند گفت‌وگو عجیب‌وغریب کردند.

سحر قریشی

طلاق گرفتم چون خوشبخت نبودم! هیچ کس از خوشبختی فرار نمیکند و مـن واقعا خوشبخت نبودم. زندگی مـن و همسر سابقم ۳ سال طول کشید. بهمین دلیل همین حالا با ازدواج در سن کم خیلی مخالف هستم و بـه همه ی دوستانم توصیه می کنم در سن کم ازدواج نکنند. سنم کـه بالا رفت دیدگاهم تغییر کرد و برخلاف این‌کـه گفته شد مـن بعد از مشهور شدن جوگیر شدم، حقیقت این بود کـه مـن بزرگ شدم نه جوگیر! بعد از جدایی از همسر سابقم مادرم از انگلیس برگشت و باهم زندگی می‌کنیم. سحر قریشی در برنامه دید در شب رضا رشیدپور حضور یافته بود کـه با سوال خصوصی رضا رشیدپور در مورد این‌کـه با امید علومی چـه نسبتی داری مواجه شد. سحر قریشی گفت: مـن در حال حاضر در شرایطی نیستم کـه بخواهم بـه تنهایی زندگی ام را ادامه دهم. پولسازی سحر قریشی برای فیلم سازها از او سال پیش خالتور روی پرده رفت کـه ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش کرد. بخاطر سحر قریشی؟ با قاطعیت نمی توان تاثیر او بر گیشه این کمدی را نادیده گرفت، اما وقتی میدانیم دیگر فیلم او یعنی پا تـو کفش مـن نکن فقط یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروخته صورت مسئله تغییر میکند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: