پایگاه خبری خانه فوتبال:

به گزارش پایگاه خبرى خانه فوتبال محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان در گفت و گو با برنامه از فوتبال چه خبر رادیو ورزش  درباره لغو تورنمنت های پیش رو اظهار داشت:از پنجم خرداد ماه با توجه به کمبود زمان برنامه مدونی ترتیب دادیم و اردویی را برگزار کردیم تا بین دهم تا پانزدهم تیر در شیراز در یک تورنمنت چهارجانبه شرکت کنیم. در نهایت به دلیل عدم تامیل برخی از تیم ها این اردوها لغو شد. نمی دانیم برنامه ریزی ها به کجا می رسدو شرایط بازی کردن با تمرین بی نهایت متفاوت است. همه تیم ها برای آوردگاهی مانند جام جهانی آماده می شوند.

وو گفت:از سال ۲۰۱۸ تا امروز ۲ بازی در ازبکستان داشتیم و کارمان واقعا سخت است. هماهنگی لازم میان بازیکنان وجود ندارد و حتی مسابقات لیگ برتر هم آنطور که باید کیفیت لازم را نداشت. این اتفاقات موجب می شود تا بازیکنان در شرایط ایده آلی نباشند. وقتی هارمونی لازم ایجاد نشود کار سخت می شود. تعداد بازی های دوستانه برای تیم ملی برای موفقیت باید بیشتر بشود. ونزوئلا که قرار بود به ایران بیاید حالا در ازبکستان بازی می کند در حالیکه کیفیت فوتسال ایران بسیار سرتر از ازبکستان است. شرایط بازیکنان ما بسیار درخشان است و مردم توقع دارند. نگران مردم هستم که در این شرایط سخت به درخشش ورزش دلخوش هستند اما شرایط خوب نیست.

ناظم الشریعه درباره عملکرد فدراسیون فوتبال در این زمینه عنوان کرد: سراجی واقعا پای کار است و در اردوی تیم ملی حضور داشت و عزیزی خادم هم روی فوتسال نظارت دارد. تا هفته گذشته شرایط خوبی داشتیم اما یکباره ژاپن اعلام کرد قبل از تورنمنت جام جهانی نمی تواند با ما بازی کند. به نظر من باید فدراسیون فوتبال در بحث روابط بین الملل بهتر عمل کند یا اینکه ستادی تشکیل شود تا بازی های بین المللی بیشتری برای تیم های ملی انجام شود. روی سکو رفتن در جام جهانی فوتبال زمانبر است و کار سختی تلقی می شود. امیدواریم با دعای خیر مردم افتخارات تکرار شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: