پایگاه خبری خانه فوتبال:

تیم های پیکان تهران و نفت مسجدسلیمان روز گذشته به تساوی یک بر یک رضایت دادند. این بازی حواشی ای را در خود جای داده بود که یکی از آنها به صحنه گل اول نفت مسجدسلیمان برمی گشت. 

در دقیقه 86 مسابقه تیم نفت مسجدسلیمان صاحب یک ضربه کرنر از جناح راست خودش شد. قبل از این ضربه کرنر مهدی تارتار قصد انجام تعویضی را کرده بود و قرار بود آرش قادری بازیکن بلند قامت تیمش به جای محمد خدابنده لو وارد زمین شود. قادری اما چند دقیقه ای کنار زمین ماند و دلیل تاخیر در این تعویض خرابی ناگهانی تابلوی تعویض الکترونیکی بود.

تارتار که با آنالیز تیم نفت مسجدسلیمان می دانست این تیم روی ضربات ایستگاهی و کرنر ها خطرناک است، در آن لحظات اصرار داشت که قادری با توجه به قد و قامتی که دارد و یکی از نفرات یارگیر محسوب می شود، قبل از زده شدن کرنر وارد زمین شود اما خرابی تابلوی تعویض مانع از آن شد که بازیکن شماره 5 پیکان سریعا به زمین برود و اتفاقا در همان ضربه کرنر هم دروازه خودروسازان باز شد!

01617026

این موضوع سبب ناراحتی شدید مهدی تارتار سرمربی پیکانی ها شده بود .تارتار بشدت نسبت به داور چهارم اعتراض کرد که چرا اجازه نداده بازیکن بلندقامت تیمش قبل از کرنر وارد زمین شود که اگر این اتفاق می افتاد شاید او با توجه به اندامش جلوی ضربه سر سیروان قربانی را می گرفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: