پایگاه خبری خانه فوتبال:

تیم‌های ملی فوتبال انگلیس و آلمان در بازی دور یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ امشب در ورزشگاه ومبلی به مصاف هم رفتند که این مسابقه با گل‌های رحیم استرلینگ و هری کین به سود سه شیرها خاتمه یافت.

پس از شکست تیم ملی آلمان، عدم گلزنی مهاجمان این تیم در مقابل کلین شیت و نمایش مناسبت خط دفاعی انگلیس موجب شد تا هری مگوایر به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شود. مگوایر که عضو تیم منچستریونایتد است در این دیدار دریبل نخورد و در مجموع عملکرد مناسبی هم داشت.

پس از پایان پخش زنده بازی از شبکه سوم سیما، ارتباط با استودیوی برنامه یورو ۲۰۲۰ برقرار شد که در همین لحظه یک اشتباه خنده‌دار از محمد حسین میثاقی به عنوان مجری برنامه سر زد.

میثاقی که سعی داشت بهترین بازیکن زمین در این دیدار را معرفی کند به جای کاپیتان یونایتد، یک چهره مطرح هالیوودی را نام برد. میثاقی پس از بازی گفت: «خب، توبی مگوایر بهترین بازیکن زمین شد!»

مجری برنامه در حالی از نام توبی مگوایر  استفاده کرد که این بازیگر ۴۶ ساله هالیوودی بیشتر به خاطر بازی در نقش فیلم مرد عنکبوتی شناخته می‌شود و فعالیت ورزشی نداشته است. اشتباه میثاقی روی آنتن زنده موجب شد تا او با این اشتباه مورد توجه قرار بگیرد و در فضای مجازی به سوژه مناسبی برای شوخی و تولید محتوای طنز تبدیل شود.

منبع: ایلنا

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: