پایگاه خبری خانه فوتبال:

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، احمد مددی با ارسال نامه‌ای به منصور قنبرزاده سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، مواضع این باشگاه برای میزبانی در دیدار با الهلال عربستان را اعلام کرد.

در این نامه آمده است: با توجه به نقض مصوبه هیئت‌رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری دیدارهای نمایندگان ایران و عربستان در زمین بی‌طرف در مرحله گروهی که منتج به حضور استقلال در کشور عربستان شد، این باشگاه همچنان تهران و ورزشگاه آزادی را اولویت اول و اصلی خود برای میزبانی از حریف عربستانی می‌داند و بر احقاق این حقوق باشگاه بزرگ استقلال، اصرار و تأکید دارد.

در ادامه این نامه آمده است که باشگاه استقلال در صورت عدم موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا، ورزشگاه خانگی تیم فوتبال الوصل امارات در شهر دبی را به عنوان میزبان در نظر دارد و از فدراسیون فوتبال و کمیته بین‌الملل این فدراسیون درخواست کرده تا جهت اخذ مجوز از فدراسیون فوتبال این کشور بر اساس مقررات اقدامات لازم را انجام دهند.

به گزارش تسنیم، استقلال با صدرنشینی در گروه C لیگ قهرمانان آسیا، در مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات باید به مصاف تیم دوم گروه A یعنی الهلال عربستان برود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: