پایگاه خبری خانه فوتبال:

پرسپولیس در اولین بازی خود در آغاز مجدد لیگ موفق شد با گلی که در نیمه دوم توسط مهدی عبدی به ثمر رساند برابر مس رفسنجان به پیروزی دست یابد. این اتفاق برای پرسپولیس کاملاً تکراری محسوب می‌شود و این تیم با همین سناریو در سوپرجام به برتری دست یافت. در بازی ذوب‌آهن در نیمه دوم نه تنها گل خورده را جبران کرد بلکه به پیروزی رسید و فتح دربی هم با گلزنی در نیمه دوم اتفاق افتاد.

کارنامه ممتاز پرسپولیس در نیمه دوم در کنار عملکرد ضعیف در نیمه اول است. پرسپولیس در ۴ بازی اخیر در لیگ در نیمه اول گلی نزده است. این تیم در جام حذفی مقابل تیم دسته دومی شاهین بندرعامری، نیمه اول را با نتیجه تساوی به پایان رساند. سرخپوشان در لیگ تاکنون ۵ بار نیمه اول را بازنده به رختکن رفته‌اند این در حالی است که این تیم در این دوره فقط یک شکست داشته است. صدرنشین لیگ حتی مقابل تیم‌های در خطر سقوط مثل ذوب‌آهن و نساجی هم با باخت نیمه دوم را آغاز کرده است.

با تمام این اوصاف تفاوت عملکرد نیمه اول و دوم پرسپولیس به حدی است که این تیم صدرنشین لیگ و فاتح سوپرجام است و در جام‌حذفی و لیگ قهرمانان آسیا موفق به صعود از مراحل ابتدایی شده است. پرسپولیس در ۲۰ بازی اخیر خود در ۴ جام در نیمه اول ۱۳ گل زده، ولی این تعداد در نیمه دوم ۲۶ گل است و توانسته ۲ برابر بیشتر گل بزند.

 

فوتبال 360

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: