پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی امروز (سه‌شنبه) تیمش مقابل تراکتور اظهار کرد: در کل بازی چندان زیبا و دلچسبی نبود چون تراکتور در لایه‌های دفاعی کار می‌کرد. با توجه به شرایطی که باشگاه و بازیکنان دارد از بازیکنان تشکر می‌کنم که توانستیم به پیروزی برسیم.

او درباره تقابل با مربیان سابق استقلال و موفقیت مقابل آن‌ها گفت: ایشان (فیروز کریمی) از مربیان خوب لیگ هستند و می‌توانم از بازیکنان تشکر کنم که با وجود وضعیت اسف‌بار باشگاه توانستند در این بازی به پیروزی برسند.

سرمربی استقلال درباره اشتباهات داوری علیه تیمش تصریح کرد: خواهش می‌کنم درباره داوری صحبت نکنید. اصلا اسم داوری را نیاورید. ما و هواداران استقلال به داوری آلرژی پیدا کرده‌ایم. داوری خیلی خوب بود و دست تک تکشان درد نکند. اگر شهامت عذرخواهی ندارید چرا به تلویزیون می‌آیید و با شعور مردم بازی می‌کنید؟ همه ما می‌دانیم که در بازی قبل، کمک داور آفساید ارسلان را گرفت. برای چه این موضوع را توجیه می‌کنید؟ حالا اشتباه کرده است و من در کنفرانس هم گفتم که بزرگترین داوران دنیا هم اشتباه می‌کنند. با بازیکنانم هم صحبت کردم که هیچکدام اجازه مصاحبه علیه داوری ندارند.

مجیدی ادامه داد: آقای افشاریان چرا توجیه می‌کنید و دروغ پشت دروغ می‌گویید؟ من ناراحتی‌ام از این است که چرا اشتباهات داوری فقط برای استقلال است. همین صحنه گلی که امروز دریافت کردیم را ببینید. اگر خطا نبود من دیگر مربی‌گری نمی‌کنم. من نمی خواستم این فصل راجع به داوری صحبت کنم ولی اشتباهات داوری عجیب، هدفمند و برنامه‌ریزی شده است که مجبور می‌شوم از حق تیمم دفاع کنم. دوست ندارم بیشتر از داوری صحبت کنم. حرف نزده را می‌شود زد و ان‌شاءالله پس از پایان فصل در مورد این موضوع صحبت می‌کنم.

او در پایان درباره پاداشی که برای بازی با تراکتور به بازیکنانش داد، توضیح داد: این حداقل کاری است که می‌توانم برای بازیکنانم انجام دهم. یک روحیه تنهایی و بی صاحبی تمام ما را فرا گرفته است. من دست تک تک بازیکنان را می‌بوسم که با این شرایط به پیروزی می‌رسند. باشگاه را به امان خدا رها کردند و هر چه می‌گوییم، می‌گویند بگذارید دولت تمام شود. آقا دولت چه تمام شود؟ یک کاری کردند که بازیکنان بی‌روحیه و بی‌انگیزه شده‌اند.

من همه کار می‌کنم که بازیکنان روحیه‌شان راحفظ کنند. هر کاری بلد نباشم، این کار را خیلی خوب بلدم. مسئولان عین خیالشان نیست ولی تا صحبت می‌کنیم ۱۰ دستگاه نظارتی به ما زنگ می‌زنند که صحبت نکن. این طور که نمی‌شود، پس چه کسی حق هواداران استقلال را بگیرد؟ لطفا سر تمرین بیایند تا ببینیم مسئولان باشگاهمان چه کسانی هستند. هیچ کس حتی به ما زنگ هم نمی‌زند.

این باشگاه، استقلال است ولی هرکس که صلاحیت نداشته، همه رفقایتان را در باشگاه چپاندید و این باشگاه را ۱۰ سال عقب انداختید. چطور می‌خواهید این باشگاه را دوباره درست کنید؟ حرف هم می‌زنیم به آن‌ها برمی‌خورد.

منبع: ایسنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: