پایگاه خبری خانه فوتبال:

به گزارش سایت خبر روز  اسطوره فوتبال کشورمان علی دایی از مهاجرتش گفت

فوتبال خود را از استقلال اردبیل آغاز کرد. علی دایی پس از قبولی در دانشگاه صنعتی شریف و اقامت در تهران، به تیم تاکسیرانی تهران پیوست. علی دایی پس از آن، چهار سال در تیم بانک تجارت در مسابقات لیگ تهران به میدان رفت. علی دایی فوتبال حرفه‌ای خود را با بازی در جام آزادگان آغاز کرد. علی دایی اکنون مربی فوتبال، تجارت‌پیشه، کارآفرین و بنیانگذار و مدیرعامل شرکت پوشاک ورزشی دایی است.

علی دایی از ایران می رود 

علی دایی

مهاجرت علی دایی

علی دایی اسطوره تیم ملی فوتبال ایران است. علی دایی بازیکن سابق پرسپولیس است. علی دایی با تیم فوتبال سایپا قهرمان لیگ برتر شد. نام علی دایی در لیست مشاهیرباشگاه بایرن مونیخ است. در ادامه مطلب علی دایی از قصد مهاجرت خود گفته است.

علی دایی در جدیدترین گفت‌وگویی که انجام داده است در واکنش به احتمال مهاجرتش به یک کشور دیگر گفت: من عاشق این مملکت هستم و همه جوره قبول کرده‌ام و در اینجا فعالیت می‌کنم. به جرأت می‌توانم بگویم جزء معدود افرادی هستم که هر چه آن طرف آب درآوردم به ایران آوردم تا در اینجا سرمایه‌گذاری کنم. دوست دارم جیب کسانی که با من کار می‌کنند پرتر باشد و به این افتخار می‌کنم.

وی اضافه کرد: اما رفتن به خارج از کشور زندگی اقتصادی مرا تغییر داد اما کسی نبودم که درآمدم را به هدر بدهم. پولم را در کشورم سرمایه‌گذاری کردم و الان هم که از فوتبال به دور هستم کار خودم را دارم. یک مثل قدیمی داریم که می‌گوید عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد. یعنی حالا که از فوتبال دورم کارهای اقتصادی‌ام را بیشتر دنبال می‌کنم چون فوتبال نمی‌گذاشت کارهای اقتصادی خودم را به خوبی دنبال کنم. الان روابط خانوادگی بهتری دارم چون قبلا فرصت چندانی نداشتم. الان از این فرصتی که دارم سپاسگزارم.

علی دایی و همسرش

علی دایی

علی دایی در واکنش به اینکه خیلی‌ها ایران را رها کردند و برخی معتقدند علی دایی با این شرایط می‌تواند در خارج از کشور در شرایط بهتری زندگی کند اظهار کرد: من به اینجا (ایران) وابسته هستم. به خانواده‌ام و دوستانم وابسته هستم. شلوغی اینجا را دوست دارم. من می‌توانم در بهترین شرایط به مسافرت برم اما یک هفته بعد، دلتنگ اینجا می‌شوم. شرایط خارج مثل اینجا که نیست؛ مزایا و آرامش بیشتری دارد اما من عاشق اینجا هستم. همه چیزم بستگی به اینجا دارد.

بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی کشورمان گفت: من در کار اقتصادی خودم حرف آخر را می‌زنم. در فوتبال، متاسفانه باید به کسانی جواب بدهم که فوتبال نمی‌دانند. من آزاد به دنیا آمدم و دوست دارم آزاد زندگی کنم.

علی دایی، فوتبال خود را از استقلال اردبیل آغاز کرد. او پس از قبولی در دانشگاه صنعتی شریف و اقامت در تهران، به تیم تاکسیرانی تهران پیوست. علی دایی پس از آن، چهار سال در تیم بانک تجارت در مسابقات لیگ تهران به میدان رفت و از آنجا بود که مورد توجه مربیان وقت تیم‌های فوتبال قرار گرفت و برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد. علی دایی پس از آن به تیم پرسپولیس تهران پیوست و دوران فوتبال حرفه‌ای خود را با بازی در جام آزادگان آغاز کرد.  علی دایی  بعد از فوت پدرش در سال ۸۱ با دختری بنام مریم که از آشنایان دورشان بود ازدواج کرد و صاحب دختری بنام دنیز شد، اما این وصلت سرانجام بعد از مدت کوتاهی به طلاق منجر شد. دنیز به همراه مادرش سالهاست در آمریکا زندگی می‌کند.

علی دایی در کنار دخترش

علی دایی

علی دایی در سال ۱۳۸۴ با مونا فرخ آذری طراح جواهرات ازدواج کرد؛ مراسم عروسی در اردیبهشت ۸۴ یکی از مجلل‌ترین ازدواج‌ها آن زمان بود در باشگاه فرمانیه بود که بیش از ۱۰۰ میلیون تومان خرج مراسم شد.

مونا فرخ آذری کیست؟

مونا فرخ آذری که همانند علی دایی اصالتا اهل اردبیل است سال ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمده و کارشناس ارشد مهندسی صنایع غذایی است.

علی دایی، فوتبال خود را از استقلال اردبیل آغاز کرد. علی دایی پس از قبولی در دانشگاه صنعتی شریف و اقامت در تهران، به تیم تاکسیرانی تهران پیوست. علی دایی پس از آن، چهار سال در تیم بانک تجارت در مسابقات لیگ تهران به میدان رفت. علی دایی فوتبال حرفه‌ای خود را با بازی در جام آزادگان آغاز کرد. علی دایی اکنون مربی فوتبال، تجارت‌پیشه، کارآفرین و بنیانگذار و مدیرعامل شرکت پوشاک ورزشی دایی است.

علی دایی کاپیتان سابق تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا خودش واکسن زده است گفت:من خارج از ایران واکسن زدم. دلیلی هم ندارد که بگویم نزده‌ام. من نگران خانواده، دخترم و ... هستم. من کارم این است که در دفترم با خیلی‌ها در ارتباط باشم. حداقل به این شکل مبتلا نمی‌شوم و به خانواده‌ام آسیبی نمی‌رسد.

واکسیناسیون خیلی مهم است. من می‌توانستم بگویم نزده‌ام اما واکسن زده‌ام. مسافرت رفتم و قبل از عید واکسن زدم. کسی با واکسن نزدن و زدن پهلوان نمی‌شود. چرا به دروغ بگویم که واکسن نزده‌ام.

ازدواج دوم علی دایی در سال ۸۴ / عکس علی دایی در کنار مادر و فرزندش

علی دایی

علی دایی

علی دایی در سال ۱۳۸۴ با مونا فرخ آذری طراح جواهرات ازدواج کرد؛ مراسم عروسی در اردیبهشت ۸۴ یکی از مجلل‌ترین ازدواج‌ها آن زمان بود در باشگاه فرمانیه بود که بیش از ۱۰۰ میلیون تومان خرج مراسم شد.

مونا فرخ آذری کیست؟

مونا فرخ آذری که همانند علی دایی اصالتا اهل اردبیل است سال ۱۳۵۶

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: