پایگاه خبری خانه فوتبال:

شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد که اولیویه ژیرو در چند قدمی عقد قرارداد با میلان قرار دارد و مذاکرات طرفین تا مرحله‌ای پیشرفت داشته است که بتوان انتظار اعلام رسمی پیوستن او به روسونری را داشت.

از چند ماه قبل بحث پیوستن ژیرو به میلان وجود داشت و گزارش رسانه‌‌های ایتالیایی حاکی از آن بود که میلان تنها حاضر است که این مهاجم کهنه‌کار فرانسوی را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. اکنون اما اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شده است که عملیات جابجایی ژیرو از چلسی به میلان، با پرداخت رقمی ناچیز از سوی باشگاه ایتالیایی صورت خواهد گرفت.

طبق گزارش این رسانه، انتظار می‌رود که ظرف امروز و فردا توافق نهایی برای انتقال ژیرو حاصل شود به خصوص که مهمترین دغدغه چلسی برای موافقت با فروش این بازیکن، پیوستن او به یک رقیب مستقیم در لیگ برتر انگلیس بود که به این ترتیب موافقت با میلان این نگرانی را هم برطرف می‌کند. البته در آخرین قراردادی که چلسی با ژیرو بست و هنوز یک سال دیگر اعتبار دارد، این بازیکن 34 ساله متعهد شده که تا قبل از پایان قراردادش به یک تیم انگلیسی دیگر ملحق نشود.

ژیرو در 119 بازی‌اش برای چلسی 39 گل زده است. او پیش از آن هم برای آرسنال 253 بازی انجام داده و 105 گل زده بود. با رفتن به میلان، دوران 9 ساله حضور ژیرو در لیگ برتر انگلیس به پایان می‌رسد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: