پایگاه خبری خانه فوتبال:

وحید امیری که در دوران برانکو ایوانکوویچ و در مقاطع موردنیاز به عنوان مدافع چپ کار کرده بود، با علاقه یحیی به سبک بازی‌اش در این پست مواجه شده تا بلافاصله بعد از پشت سر گذاشتن دوره مصدومیت در این منطقه به کار گرفته شود.

قدرت تکنیکی بالا، بازیسازی، ارسال و میل به تهاجم و گلسازی و گلزنی از امیری بازیکنی در سمت چپ دفاعی ساخته که زوج او و ترابی مورد علاقه یحیی گل‌محمدی قرار گرفته است. امیری که در انتخابی جام‌جهانی در منامه دچار آسیب‌دیدگی شده بود، بعد از دستیابی به آمادگی، در جدال با آلومینیوم اراک از سوی کادرفنی بار دیگر در سمت چپ به کار گرفته شده و توانسته نمایش موفقی از خود به جا بگذارد. قدرت فیزیکی بالای این بازیکن که بعد از تغییر پست در دقایق پایانی و حضور سعید آقایی در فاز تهاجمی نیز حضوری موثر از خود به جا گذاشته، شاید یکی از مولفه‌هایی باشد که کیفیت فنی فوق‌العاده او را نسبت به دیگر بازیکنان متمایز می‌کند.

با این حال باید منتظر ماند و دید یحیی برای جدال دربی و در تقابل با سمت راست آبی‌ها که احتمالا از سید احمد موسوی و ‌وریا غفوری تشکیل خواهد شد چه برنامه‌ای خواهد داشت و از وحید امیری در پست وینگر سود می‌برد یا در سمت چپ دفاعی.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: